PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=781068}

I tak cię kocham

The Big Sick
6,7 31 088
ocen
6,7 10 1 31088
6,9 35
ocen krytyków
I tak cię kocham
powrót do forum filmu I tak cię kocham

przychodzą znienacka. Zawsze tak było, jest i będzie. Jeden gest dziewczyny na widowni podczas występu stand upera uruchomił całą lawinę wydarzeń w ich życiach. A że z każdą minutą te wydarzenia są coraz bardziej pogmatwane, śledzi się ich losy z dość dużym zaangażowaniem. Pomimo że dzielą ich od siebie kulturowe kilometry, nie dają się i pod koniec tej historii widać, że nie takie schody jest w stanie człowiek przeskoczyć jeśli tylko się kocha i chce się być z drugą osobą, to nic, ani nikt nie jest w stanie przeszkodzić. Przyjemnie spędzone lekko ponad 2 godziny.

ocenił(a) film na 6
dzyniu88

I co za bzdury pleciesz po raz kolejny pajacu...Przyjemnie spędzone lekko ponad 2 godziny a z oceny wynika, że ledwie dotrwałeś do końca.

ocenił(a) film na 3
Bokciu

bardzo mi sie nie podoba sposob w jaki zwracasz sie do osoby opiniujacej. Ja dotrwalam do konca i z oceny wynika ze nie takich przyjemnosci oczekuje i mam do tego prawo

ocenił(a) film na 6
_ID_

Rzeczony delikwent jest powszechnie tu zanany z tego, że stosuje swoją skalę ocen, nieadekwatną do obowiązującej na tym portalu. Jego "czwórka" to odpowiednik tutejszej "ósemki", przez co wprowadza w błąd pozostałych użytkowników...Tak więc w tym przypadku słowo "pajac", to wybitnie łagodny epitet wobec osoby która wprowadza takie aberracje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones