PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132570}
8,1 109
ocen
8,1 10 1 109
Hum Hain Rahi Pyar Ke
powrót do forum filmu Hum Hain Rahi Pyar Ke

"Hum Hain Rahi Pyar Ke" to bardzo dobry film na poprawę humoru;D akcje z chowaniem się
Vaijanti przed Rahulem pod łóżkiem, piosenka uwielbiających go pracownic fabryki albo scena
ze złodziejem w domu wymiatają;D Oczywiście nie jest to jakieś ambitne kino, raczej familijne,
ale świetnie spełnia zadania komedii. Aamir, "słodki i niewinny chłopiec" spisał się
fantastycznie, podobnie jak przezabawna Juhi, a nawet dzieciaki;)) Piosenki nie są specjalne,
raczej na średnim poziomie, ale wynagradzają to zabawne teledyski. Poza tym, co tu dużo
mówić, sama historia Vaijanti i Rahula wciąga, mimo że jest dość prosta:) Dla fanów Aamira
ten film to pozycja obowiązkowa, ale sądzę, że i innym się spodoba. Trochę szkoda, że przy
wielu fajnych filmach z Aamirem, zwłaszcza tych starych, do jakich ten się na pewno zalicza, jest
tak mało (lub wcale) komentarzy i głosów... większość bollymaniaków najwyraźniej częściej
sięga po filmy z SRK. Ja uwielbiam obu panów, ale łatwo zauważyć, że Aamir swoje filmy
wybiera staranniej (przynajmniej mi się tak wydaje), dlatego polecam je zobaczyć nawet tym,
którzy za nim specjalnie nie przepadają:) Pozdrawiam

oldschool_punk00

Popieram. :D Bardzo sympatyczny film, cały czas oglądało się z uśmiechem na twarzy. Aktorsko super, Juhi była świetna, zasłużyła na nagrodę Filmfare, Aamir też był fajny i reszta. ;D Końcówka była bardzo emocjonująca. ;) Według mnie pioesenki tez były w porządku. ;) Duet Aamir iJuhi - znów udowodnili, że są świetni jako para. Polecam. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones