PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557619}
7,0 74 796
ocen
7,0 10 1 74796
6,9 24
oceny krytyków
Hugo i jego wynalazek
powrót do forum filmu Hugo i jego wynalazek

film powinien byc na 80-90 minut a jest na ponad 120. za dlugo, zdecydowanie za dlugo.

ocenił(a) film na 5
rimonka

zgadzam sie! Dlugo i nudno 5/10

ocenił(a) film na 6
rimonka

Również się zgadzam. Kilka lat temu pierwszy raz widziałam ten film, po ok 40 minutach wyłączyłam bo mnie zwyczajnie nudził. A dodam, że nie należę do osób, które lubią tylko filmy gdzie non stop coś się musi dziać. Przed chwilą leciał w telewizji i postanowiłam dać mu jeszcze jedną szansę. Film ma tyle nudnych, niepotrzebnych scen, że to aż woła o pomstę. Rzeczywiście mógłby spokojnie trwać 90 minut, może gdyby go okroić ze zbędnych scen byłby ciekawszy i lepiej by się to oglądało. Wszystkie oscary otrzymał słusznie, wizualnie jest super, ale za to, że cały czas miałam ochotę przytulic twarz do poduszki daję 6/10.

ocenił(a) film na 6
Helterskelter89

Podpisuję się pod tym. Także miałam do niego drugie podejście, gdy leciał w tv. Jakoś wytrwałam do końca, sama końcówka ładna i cała historia wspaniała, ale film dłużył się niesamowicie. Prawdopodobnie bez tych wielu niepotrzebnych scen, byłby dużo lepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones