PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557619}
7,0 74 806
ocen
7,0 10 1 74806
6,9 24
oceny krytyków
Hugo i jego wynalazek
powrót do forum filmu Hugo i jego wynalazek

5/10

ocenił(a) film na 5

Film obejrzałam ze względu na te oscary i do tej pory nie wiem za co. Film ma bardzo ładną otoczkę, ale fabuła jest po prostu nudna.

ocenił(a) film na 8
kaska_87

"te oscary i do tej pory nie wiem za co."
Ależ proszę bardzo:

http://www.filmweb.pl/film/Hugo+i+jego+wynalazek-2011-557619/awards

Za najlepszą scenografię,najlepsze efekty specjalne,najlepsze zdjęcia,najlepszy dźwięk i najlepszy montaż dźwięku.


ocenił(a) film na 7
kaska_87

Muszę się zgodzić film pięknie podany (rewelacyjne zdjęcia, scenografia i muzyka) ale niemiłosiernie długi i nudny. Niczym mnie nie zaskoczył.
Zastanawia mnie też polskia wersja tytułu jaki "i jego wynalazek"? przecież Huga nie wynalazł robota nawet go nie znalazł :D
Jeśli chodzi o liczbę zdobytych Oscarów to zdecydowanie ich za dużo.... o niebo lepszy jest film "Strasznie głośno, niesamowicie blisko", który nie otrzymał żadnego Oscara :/

kaska_87

zgadzam się w 100% naciągana i nudna historia. a propos jak historia i wyżej wymieniony film pokazuje akademia filmowa czasem nieźle musi jarać zioła w czasie głosowania i voila mamy Hugo i jego 5 oskarów

ocenił(a) film na 5
kaska_87

zgadzam się, co najwyżej 5/10, Oscary dla tego filmu to przegięcie, mam nadzieje że to tylko wypadek przy pracy Scorsese.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones