PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6248}

Hubal

7,5 10 481
ocen
7,5 10 1 10481
Hubal
powrót do forum filmu Hubal

mozna z tego zrobic arcydzieło

ocenił(a) film na 9
tomasz_nowak6

Też tak uważam. Ale niestety jest jak jest. Gdyby Dobrzański był bohaterem jakiejś wojny amerykańskiej, to Hollywood wyprodukowałby taki film warty nawet kilku Oskarów. U nas jest to nie możliwe. Musiałby narodzić się taki reżyser na miarę Hubala, który "wszystkie (prawie wszystkie) rozkazy miałby w dupie". Ale jak na lata siedemdziesiąte, przy ówczesnej technice i przy niesprzyjającym ustroju na takie filmy, to wg mnie było to ARCYDZIEŁO.

tomasz_nowak6

Dajcie sobie spokój z tymi Oscarami, to najbardziej przereklamowana nagroda filmowa na świecie i nie warto się nią podniecać.

ocenił(a) film na 8
AntyTroll

nie chodzi bezposrednio o Oskary ,tą historie powinien znac cały swiat tak jak historie Williama Walesa ,niestety zadna polska produkcje tego nie uczyni ,popatrz na Quo vadis amerykanski z lat 50 i ten nasz 2001 czy swiat poznał by tą opowiesc gdyby nie ta wersja amerykanska

tomasz_nowak6

Nie poznałby bo polski Quo Vadis był skaszaniony. I nie mogę sobie do dziś darować że byłem na czymś takim w kinie.

ocenił(a) film na 7
tomasz_nowak6

Jeżeli masz na myśli remake, to aż strach się bać co by było jakby tam wleciały Mroczki, Cichopki i Szyce. Lepiej wyrzuć z głowy takie myśli.

ocenił(a) film na 8
LordNeo

Na remake bym nie liczył ale wróble ćwierkają że Poręba pisze scenariusz do filmu ,,Jedwabne,, gdzie w jednej ze scen pojawi się Hubal ze swoim oddziałem

ocenił(a) film na 7
LordNeo

I jeszcze w 3D! ;p Patrząc na aktualny stan naszego kina, remake'i dobrych filmów - to kiepski pomysł.

ocenił(a) film na 9
tomasz_nowak6

Rewelacyjny film. Gdyby nie fatalna jakość dźwięku, byłby arcydziełem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones