PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10035212}

Hrabia

El Conde
5,7 2 704
oceny
5,7 10 1 2704
5,8 16
ocen krytyków
Hrabia
powrót do forum filmu Hrabia

tej zakonnicy to jedna z najpiękniejszych rzeczy jakie widziałem w kinie, przeszły mnie ciary, rozpłynąłem się, wzruszyłem, coś urzekającego

ocenił(a) film na 9
marckoza

Oo! Jakie miłe zaskoczenie, że napisałeś o tej scenie. Już ją oglądając, postanowiłam sobie, że napomknę o niej na filmwebie. Jest cudowna. Dla mnie niepowtarzalna.

Jo_Many

aż sam siebie zaskoczyłem, jak zareagowałem na tą scenę, momentami już przysypiałem, bo tak film trochę donikąd zmierzał, aż tu nagle 80ta minuta i wow, szczęka na podłodze, przepiękne, na początku trochę nieporadna, jakby zaskoczona, ale w trakcie daje się "porwać" chwili, w sumie nawet nie chcę oglądać jak to naprawdę kręcili, z linami i helikopterami :)

ocenił(a) film na 3
marckoza

A to nie Joanna d'Arc?

marckoza

Cudowna scena z idealnie dobraną muzyką. Po seansie ciągle chodziła mi po głowie. Następnego dnia oglądałem chyba 5 razy pod rząd ten powietrzny taniec.

ocenił(a) film na 6
marckoza

Dokładnie tak było.
Film taki sobie. Pomysł spoko, zdjęcia dobre, zagrane w porządku, ale fabuła jak ser babuni. Za to tę scenę zapamiętam.

ocenił(a) film na 3
marckoza

Ja w tej scenie wyłączyłem film bo nie byłem w stanie go już oglądać :D Ale oczywiście każdy ma swój gust i to szanuję :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones