PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803181}
5,2 22 740
ocen
5,2 10 1 22740
How It Ends
powrót do forum filmu How It Ends

Film katastroficzny, 4K, może nie rewelacyjne ale znane twarze, piatek, siadam na kanapie i ... przepraszam za określenie ale wielka kupa. Tak zlego filmu nie widziałem już bardzo dawno. Banalna historia, kiepskie aktorstwo, błędy merytoryczne, dialogi na poziomie filmów klasy E. Naprawdę szkoda czasu. Nie spodziewałam się filmu na wysokim poziomie i tak do tego podchodziłem, niestety z minuty na minute głupota tego "przekazu audiowizualnego" porażała coraz bardziej. Liczyłem, że coś się wydarzy, jakiś zwrot akcji który wszystko wyjaśni i nic, zero. Szkoda że Netflix że swoimi możliwościami idzie wyłącznie na ilość. Każdy kolejny film okazuje się wielkim rozczarowaniem. Mimo przeogromnego wyboru większość treści jest gorsza niż bloki reklamowe Polsatu. Pozostaje kilka ciekawych dokumentow trzymających poziom i parę filmów które możemy odkurzyć w pamięci. Wielka szkoda

PS88

Filmu klasy " E" i juz dowiadujemy sie o TObie, ze piszesz rozne glupoty.

ocenił(a) film na 2
patrykzachubin

Przepraszam że Cię uraziłem swoją wypowiedzią. Oczywiście chodziło mi o film klasy B, jednak chciałem to uwypuklić, żeby dać do zrozumienia, że dialogi stały na żenującym poziomie. Jest coś takiego jak ironia, widocznie nie wszystkim ona jest znana.

PS88

Ja jestem w połowie filmu wlasnie i niestety nie jest dobrze, tak jak autor posta nie spodziewalem sie czegoś wybitnego ale film jest kiepski i tez uważam, ze lepiej jakby netflixie robił 10 razy mniej filmów, ale lepszych, z większym budżetem :)

użytkownik usunięty
PS88

Gdzie widziałeś film na wysokim poziomie od SRAJFLIXA?
Poprawnnoci politycznej,nowej mowy i innego gowna jest tam pod dostatkiem

Seriale robi fajne.

To samo pomyślałem. Ten film chyba został zrobiony jako propaganda hipisowsko-pacyfistyczna, jedyne czego się dowiadujemy to to, że jak tylko coś się stanie to ludzie od razu chwycą za pistolety i zaczną się napadać i zabijać. Chyba najgorszy film ze stajni Netflixa jaki dotąd widziałem

ocenił(a) film na 6
pawel_legowski

No ale jak cos sie stanie to tak wlasnie będzie ;) na co liczysz ze przy koncy swiata bedzie dialog i kazdy Cie poklepie po plecach? Wg mnie to co pokazal netflux jest bardzo lagodna wersja i nie ma tam propagandy tylko zwykle człowieczeństwo

ocenił(a) film na 2

Nigdy nie traktowałem Netflixa jako producenta wydającego filmowe cuda (chociaż przy tym budżecie to nie problemu). Niestety przy ograniczonym wolnym czasie wolę puścić serial który mnie ciekawi niż telewizję gdzie na godzinę filmu mam 20 min reklam. Mieli kilka ciekawych filmów o fajnej tematyce np: The Bone, Beasts of No Nation, Ikarus, Mudbound. Jest to obecnie platforma która nie ma konkurencji, mają dopracowaną aplikację wbudowana w Tv, treści są na wysokim technicznym poziomie, wszystko działa płynnie, ceny też są do zaakceptowania. Bardziej podoba mi się podejście HBO, jednak ich aplikacja i jakość treści (ciągle spadki jakości, dźwięk stereo) jest męcząca.

ocenił(a) film na 3
PS88

Zgadzam się słaby.... nawet mi się nie chce rozpisywać więcej na temat tego filmu.

puzzel1982

Film jest bardzo dobry, jestem fanem sci-fi. Oglądałem już kilka razy, lubię do niego wracać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones