PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803181}
5,2 22 729
ocen
5,2 10 1 22729
How It Ends
powrót do forum filmu How It Ends

Kawał zajebistego kina. Fajny klimat post Apo, spoko bohaterowie, jest akcja, ogląda się przyjemnie. Osobiście obawiałem się kolejnego pseudo-filozoficznego gówna pokroju anihilacji, ale zdecydowałem się dać netflixowi jeszcze jedną szansę i nie żałuję. Naprawdę w porządku film.

fan_pl

Jeśli anichilacja wdg Ciebie miała coś wspólnego z filozofią toś kiep i niczego nie zrozumiałeś.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
fan_pl

Popieram. Film świetny, a dla fanów kina drogi i filmów post apokaliptycznych to prawdziwa uczta.

ocenił(a) film na 6
fan_pl

osobiście wolałem nastrój Anihilacji: Podobał mi się pomysł i barwność. Anihilacja buduje atmosferę tajemnicą, a nie kurzem, mrokiem i dystopijnym chaosem.
"How it ends" jest też filmem o czymś zupełnie innym, to film o podróży, przez świat post apo, nic mnie szczerze w nim nie zaskakuje i nie dziwi: ot film jakich wiele, który miło się ogląda. :)
Wg mnie Anihilacja nie zawiera pseudofilozofii, bo w ogóle zawiera jej niewiele, i to dość oczywistą.
Powiedziałbym bym że w Anihilacji najważniejszy jest surrealizm i obraz niemalże jak oczami Dalego

ocenił(a) film na 7
fan_pl

Ano Panie 2/3 filmu świetne ale końcówka przekreśla wszystko.

ocenił(a) film na 7
fan_pl

Znasz jakies inne podobne filmy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones