PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464217}

Hotelowa miłość

Management
5,2 5 833
oceny
5,2 10 1 5833
Hotelowa miłość
powrót do forum filmu Hotelowa miłość

piękny :)

ocenił(a) film na 9

Widzę, że większość wystawia złą opinię. Mnie bardzo się podobał, NIE był przewidywalny i przesłodzony. Aktorzy dobrze zagrali swoje role, mądry i piękny film - jak mało ich teraz. To film dla ludzi, którzy lubią analizować ludzkie uczucia i rozumieją ich złożoność :)

ocenił(a) film na 8
railways

Zgzadzam się w 100%. Mnie też bardzo się podobał:)

ocenił(a) film na 7
peyton1989

Też potwierdzam. "Akcja" filmu była trochę złożona, dla spodziewających się zwykłej komedii romantycznej to mógł być cios i obniżenie oceny. Mało w tym komedii a więcej obyczajowego, ale z ukazane lekkim nastawieniem, ogólnie udany film, zasługuje na 7

użytkownik usunięty
railways

9na10? MASAKRA.... BOJE SIE DOWIEDZIEC CO U CIEBIE MA 10/10...KROL LEW??????????????

ocenił(a) film na 9

Co Ty masz do Króla Lwa? Świetna animacja. Jedna z lepszych Disneyowskich opowieści animowanych. Hotelowa miłość też zachwyca. Studium uczucia miłości w drodze ku samowyzwoleniu z życiowych traum, które ukształtowały wewnętrzną obronę przed pełnym otworzeniem się na ludzki apogeum szczęścia. Zimne mury padły od wybuchu naiwnej miłości, która pod wpływem tychże murów dojrzała do silnej miłości na której można się oprzeć w chwilach zaprzeczenia własnej wartości. Pełne poświecenie dla prawdziwej miłości. Za Tobą nawet w ogień pójdę. Na koniec świata podążę. Dla jednego spojrzenia Twych oczy przepięknych...

ocenił(a) film na 8
railways

bardzo dobry i cieply film, fajnie o emocjach

ocenił(a) film na 3
railways

może i by mi się podobał tylko, że po 1/4 filmu zasnęłam więc słabo

ocenił(a) film na 7
railways

Bo to jest film dla osób wrażliwych i tyle w temacie. Teraz już wiem, że nie można sugerować się ocenami na filmwebie bo ten film jest na prawdę dobry. Nie jest to arcydzieło ale ma to coś. Świetna gra aktorska Steve Zahn. Nie spodziewałam się po nim takich umiejętności, fenomenalnego wczucia się w rolę. Aktor wszechstronny, który potrafi pokazać swoje drugie "poważne oblicze" Brawo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones