PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672544}

Hotel Transylwania 2

Hotel Transylvania 2
7,0 85 835
ocen
7,0 10 1 85835
5,7 3
oceny krytyków
Hotel Transylwania 2
powrót do forum filmu Hotel Transylwania 2

Cierpliwości fani,2015 r.już 2 część naszego ulubionego filmu.Ja sie nie mogę doczekać jestem ciekawa o czym to będzie. A wy?

Misia_41

ja byłem w kinie w 3d i tez nie mogie sie doczekac

Misia_41

Ja też się nie mogę doczekać :) Mam nadzieję, że wkrótce pojawią się jakieś przecieki co do fabuły :D Jedynka była boska, liczę na to, że dwójeczka też mnie nie zawiedzie :)

Misia_41

Ja również nie mogę się doczekać!!! Mam nadzieję, że nie będą przekładać daty premiery... :)

Misia_41

Dlaczego dopiero w 2015?!

ocenił(a) film na 8
Misia_41

prawdopodobnie o tym kto przyczynił się do śmierci żony drakuli, wstawiałbym na Boogeymana bo jego nie było w 1 części

Misia_41

Też byłam na 1 w kinie a i nie wiem dlaczego dopiero w 2015 :(

Misia_41

Jedynka była super i cieszę się, że będzie kontynuacja. Ciekawe o czym będzie i czy jej nie zepsują. A wy macie jakieś pomysły?

32Polak

Nie mam pojęcia ale może coś o rodzinie Johna lub o kimś innym . No nie wiem , nie wiem :s

ocenił(a) film na 6
Misia_41

Moim zdaniem bardzo możliwe jest, że zrobią coś o rodzinie Johna, coś typu "Poznaj moich rodziców". Już wyobrażam sobie całą rodzinkę z plecakami :D

użytkownik usunięty
Misia_41

Moim zdaniem powinien zamiast 2 części zrobić serial z taką gromadą potworów zrobiłby ze sto odcinków.

Całkiem dobry pomysł ale już dwójka będzie .

Pewnie ucierpiałaby jakość animacji (serial utrzymany pod względem technicznym na poziomie filmu byłby koszmarnie drogi i czasochłonny). Chociaż przyznam, że potencjał byłby ogromny.

ocenił(a) film na 7

Właśnie, dobry pomysł! Serial Hotel Transylvania! Ale nie na sto odcinków... ja chcę na 200! ;-)

Misia_41

Fani ! Zobaczcie mój nowy temat ! Koniecznie !!!

użytkownik usunięty
Misia_41

Ja również nie mogę się doczekać

Misia_41

Bardzo się ucieszyłem z faktu, że będzie dwójka. W hotelu bawiłem się świetnie ;)

ocenił(a) film na 7
Misia_41

Myślę, że może wyjada na Hawaje. Ale nad resztą fabuły się nie zastanawiałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones