PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672544}

Hotel Transylwania 2

Hotel Transylvania 2
7,0 85 835
ocen
7,0 10 1 85835
5,7 3
oceny krytyków
Hotel Transylwania 2
powrót do forum filmu Hotel Transylwania 2

Wybieram się z córką na Hotel Transylwania 2, czy warto iść na 3D czy nie warto i lepiej kilka złotych zaoszczędzić i iść na 2D. Chodzi o to czy jest troche tych scen 3D w tym filmie i czy są na tyle efektowne aby dopłacić te kilka złotych do biletu?

ocenił(a) film na 9
xnicram

Dzisiaj byłem na wersji 3D i szczerze mówiąc żadnych super efektów/scen, w których to 3D faktycznie byłoby zasadne nie było.

ocenił(a) film na 9
MichalGasecki

A tu się nie zgodzę. Było kilka scen w których 3D zrobiło wrażenie.
xnicram jeśli Twoja córa może się bez 3D obejść to idźcie na 2D, jeśli jednak uwielbia 3D to moim zdaniem się nie rozczaruje. :)
Choć jeszcze jedno spostrzeżenie - w kinie na sali było parę dzieciaczków i żadne się ani razu nie zaśmiało. Nie wiem czy za mali i nie kumali jeszcze tych żartów czy co. Mi i mojemu chłopakowi animacja podobała się bardzo ale oboje jesteśmy fanami 1 części. :)

ocenił(a) film na 8
xnicram

Moim zdaniem nie warto iść na 3D - efekty raczej słabe. Ale film świetny :)

ocenił(a) film na 7
xnicram

Całe to 3D można sobie wetknąć w D4... Kilka scen w których widać jakąś różnicę - "żeby było". Wiecej jest ujęć z product placementem SONY... :P Prawdziwe 3D to jest w IMAX,a tutaj tylko wyciąganie kasy. Poza tym "bieda-3D" u mnie powoduje wrażenie "mniejszego ekranu" (może dlatego,że zakładam okulary na okulary). Pamiętam jak na którymś Hobbicie wkurzałem się,bo w ogóle nie czułem ogromu przestrzeni np w scenach filmowanych z lotu ptaka... Szkoda kasy. :(

xnicram

Byłem z córką na filmie, niestety za nim pojawiły się odpowiedzi (za późno zapytałem). Byliśmy na wersji 3D (córka nalegała), spokojnie mogliśmy iść na 2D gdyż moim zdaniem tego 3D prawie nie było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones