PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124119}
7,5 358 840
ocen
7,5 10 1 358840
6,5 17
ocen krytyków
Hooligans
powrót do forum filmu Hooligans

wszystko spoko

ocenił(a) film na 4

ale scena, kiedy na końcu się leją i przyjeżdża ta laska jest szmirowata na maxa....... epicka bitwa, a ona wjeżdża, żeby ratować braciszka, by za chwilę ratować sie ucieczką To po co w ogóle przyjeżdżała ? co sobie myślała ?

ocenił(a) film na 10
Giegla

Ja jej nie cierpię (tej babki), ale chyba nietrudno wyciągnąć pewne wnioski. Przez te bijatyki odeszła od męża, którego kochała. Od ojca swojego dziecka. A teraz miałaby stracić brata? Przyjechała go ratować. Inna sprawa to jaką trzeba być idiotką, żeby na miejsce ustawki przyjechać z dzieckiem i widząc jak sie leją wyjść z samochodu i się drzeć. Gdzie ona miała rozum?

ocenił(a) film na 8
Lineczka_filmweb

Chyba w kazdym mozliwym temacie juz napisalas jaka ta babka byla glupia . Debilne w tej scenie bylo bardziej zachowanie kibola , prawej reki szefa - mozgu , piesci , dupy z Millwal . Dlaczego ? Ano zobaczyl auto z babka i poszedl ja zaciukac ... wtf? Po takiej akcji nawet Ci z Millwal powinni mu polamac przynajmniej obie rece , bo kto atakuje kobiete z dzieckiem ?
Usprawiedliwilbym zachowanie zonki tym , ze - chciala jeszcze zdazyc na samolot i liczyla , ze zgarnie brata po drodze na ustawke , przekona go i odjada . Natomiast to ze zaczela sie drzec kiedy zobaczyla czlonka swojej rodziny w zakrwawionym tlumie , to juz kwestia emocji .
Oczywiscie jest to jedna z kilku scen w tym filmie , ktora moznaby nakrecic o wiele lepiej .

ocenił(a) film na 10
MrXander

Nie przekonuje mnie to wytłumaczenie. Jaka matka jedzie z małym dzieckiem na miejsce ustawki??? Sama sobie winna.

Co do zachowania kibola, to co się dziwić skoro ci z Millwal nie mieli żadnych zasad? Nie walczyli na gołe pięści tylko wspomagali się różnymi przedmiotami jak ten metalowy kij. Gość zobaczył kobietę, która była żoną ich odwiecznego wroga i chciał jej zrobić krzywdę. To akurat bardzo realistyczna scena.

Babka przyjechała na miejsce ustawki, goście się leją, a ta wychodzi z samochodu i woła brata. Myślała, że tamci jej nie usłyszą? Albo, że będą spokojnie stać i się jej przypatrywać? Zachowała się jak kompletna idiotka, zero pomyślunku.

ocenił(a) film na 8
Lineczka_filmweb

Metalowy kij ;)

Odniose sie do ostatniego akapitu bo tylko on dotyczy matki .
Bylo to glupie zachowanie , ale co Ty bys zrobila , gdyby banda psow zaatakowala twojego ulubionego kotka ? Pisze w taki sposob , bo wydaje mi sie , ze nie masz rodzenstwa , bowiem jako mlodsza/starsza siostra zrozumialabys , iz raczej nie planujesz starannie dzialan kiedy ktos leje Ci rodzinke. Dodatkowo matula mogla czuc sie bezpiecznie bo miala woz , calkiem duzy z poduszkami! ;)

ocenił(a) film na 10
MrXander

Metalowa pałka, lepiej? :) Nie znam się na tym "sprzęcie".

Owszem, mam dwóch starszych braci, w tym jednego który jest piłkarskim fanatykiem. Nie wiem co bym zrobiła, ciężko powiedzieć, ale na pewno nie pojechałabym na miejsce ustawki z dzieckiem. Matt nie miał 15 lat, był dorosłym człowiekiem i sam o sobie decydował.

ocenił(a) film na 8
Lineczka_filmweb

Tak w ogole , to cala ta akcja z wyjazdem z miasta byla idiotyczna . Mieszkali tam kupe czasu i niby teraz po tylu latach matka zdala sobie sprawe , ze to nie jest miejsce dla nich .
Jak juz wczesniej pisalem , wiele watkow mozna bylo ujac inaczej , a kilka scen nakrecic znacznie ciekawiej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones