PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=870324}

Hokus Pokus 2

Hocus Pocus 2
5,7 4 664
oceny
5,7 10 1 4664
5,7 3
oceny krytyków
Hokus Pokus 2
powrót do forum filmu Hokus Pokus 2

Czy ktos jeszcze zauważył, że Mary Sanderson w drugiej części ma usta przekrzywione w przeciwną stronę niż w pierwszej. Dość duże niedopatrzenie twórców!

ocenił(a) film na 10
Arbiter_Elegantiarum

Na początku filmu jest scena z ustami Mary :)
A tu troszke wyjasnien:


Fragment ze strony ew.com

„No, Mary Sanderson's mouth hasn't run amok in Hocus Pocus 2 — the beloved witch's iconic crooked jaw has a perfectly reasonable explanation for being on the other side of actress Kathy Najimy's mouth in the upcoming Disney sequel.

Najimy exclusively tells EW that the character quirk (which she improvised while preparing to shoot the original 1993 film) had to be slightly adapted for her in director Anne Fletcher's continuation that sees the Sanderson Sisters return to Salem to terrorize a new trio of children (Belissa Escobedo, Whitney Peak, and Lilia Buckingham) on Halloween night.
"It's on the other side mainly because it's so hard for me to do it on the side I did it on 30 years ago. I'm sure the fans are going to go into deep detail about why it's on the other side," the actress explained in our exclusive interview with returning stars Najimy, Sarah Jessica Parker, and Bette Midler. "It's just something I came up with the first week. This is a big comedy, so you don't have to be subtle or have a 40-page Shakespearean backstory."”

krolmaciuspierwszy

No dobrze, czyli wiemy już, że nie było to niedopatrzenie twórców. Jest to jednak na tyle ważny aspekt filmu, że w dobie możliwości komputerowych patrząc na to jakie efekty można pokazać w filmie dopracowanie takiego szczegółu nie było chyba nierealnym wyzwaniem? ;)
Coś mi sie zdaje, że mogło tu pójść o kasę i czas na taką operację. No nic - tak czy inaczej szkoda, że robiąc drugą część dobrego filmu autorzy nie postarali się o to.

Arbiter_Elegantiarum

Ale trujesz... Jakbyś oglądał uważnie, to byś widział, że twórcy zadbali o odpowiednie wyjaśnienie, czemu jej się gęba przekrzywiła w drugą stronę.

Arbiter_Elegantiarum

https://ew.com/movies/hocus-pocus-2-kathy-najimy-explains-why-mary-crooked-mouth -other-side/

MisiekKajtek

Jak wyżej w odpowiedzi do użytkownika krolmaciuspierwszy ;)

ocenił(a) film na 8
Arbiter_Elegantiarum

Gdzieś czytałam, że aktora ze względu na swój wiek nie jest wstanie przekrzywiać ust tak jak wcześniej.

corferro

Jak wyżej w odpowiedzi do użytkownika krolmaciuspierwszy ;)

ocenił(a) film na 8
Arbiter_Elegantiarum

a ja zauwazylem, ze jak sie pojawia to ma jak bylo, ale podczas pierwszej piosenki Winni wali ja w twarz i jej to przeskakuje na druga strone :P
wlasnie ogladam ten film ^^

Radziuuuu

No i tylko Ty z całego wątku obejrzałeś film uważnie. Ja też to zauważyłam.

ocenił(a) film na 6
Arbiter_Elegantiarum

W drugą bo to druga część

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones