PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557512}
5,7 35 691
ocen
5,7 10 1 35691
2,0 3
oceny krytyków
Hitman: Agent 47
powrót do forum filmu Hitman: Agent 47

Główny bohater wygląda jak średni-przeciętny młody mieszkaniec polskiego bloku..

użytkownik usunięty
rafalekhc

Dresik zawadiaka o pseudonimie Łysy albo Luta.

ocenił(a) film na 1

Łysy pasuje xDD

ocenił(a) film na 5

albo Śruba

rafalekhc

W sumie jakby dodać trzy paski na ten czarny gajer :D Typowy Seba?

rafalekhc

Już w Homeland mi się nie podobał :/

rafalekhc

Trafione!!!

ocenił(a) film na 6
rafalekhc

Mnie on przypomina Legolasa bez włosów :D

rafalekhc

A mi Waldusia "Cyca" Kiepskiego.

rafalekhc

Z piwkiem pod blokiem w ręku i koniecznie w szaliku ------z logiem klubu piłkarskiego na szyi np.Legia Warszawa..

ocenił(a) film na 3
rafalekhc

W tej roli wypadł beznadziejnie a przecież taki dobry występ zaliczył w "Homeland",szkoda....

ocenił(a) film na 5
rafalekhc

Otóż to!

ocenił(a) film na 5
rafalekhc

Moim zdaniem trafili z aktorem ale niestety kiepsko to wyszło nie naturalnie tak jakoś byle jak niestety .

ocenił(a) film na 5
FanHouse

To juz łysy z brazzers byłby lepszym wyborem

ocenił(a) film na 6
rafalekhc

a moim zdaniem dobrze dobrana mordeczka. przecież gra Ukraińca urodzonego w komunistycznym ZSRR

ocenił(a) film na 8
femko

Oczywiscie ,ze tak. Spodziewalam sie gorszefgo filmu a miło mnie zaskoczył. :D

ocenił(a) film na 3
femko

W najmniejszym stopniu nie przypomina ukraińca, ani innego ruska.

ocenił(a) film na 6
Leszy2

mówiąc że Typ przypomina Ukraińca czy innego wschodniego brata,
miałem na myśli jego słowiańskie rysy (bo IMHO ma) i nadmierne wychudzenie
spowodowane komunistycznym "treningiem".
jakie masz wzorce Ukraińca/Ruska?

ocenił(a) film na 3
femko

Wzorzec to bardzo ciężka sprawa, opisanie go wymagałoby pewnie zaawansowanej fizjonomiki, zwykle jest to odruch. Widzisz twarz i od razu wiesz: angol; francuzik, niemra, rusek taki że łoo.
Przypuszczam, że język którym dana osoba się posługuje - kształtuje rysy twarzy tak, że są one rozpoznawalne.
Jak dla mnie, to on nie ma nic z ruskiej fizjonomii. Ale nie jestem w stanie Ci tego dowieść. Może ty masz inne doświadczenia. Ja, w wielu wypadkach jestem w stanie po wyglądzie rozpoznać ruska. Nawet nie "słowiańskie rysy" tylko właśnie takie ruskie, moskiewskie. Bo np. pepik znacznie się różni od ruska.

ocenił(a) film na 3
rafalekhc

Takiego obłożonego rakotwórczą płytą azbestową od której wyleciały mu włosy i ma niedobór żelaza.

ocenił(a) film na 4
rafalekhc

ja tam powiedziałabym że to taki Pawełek spod bloku :D nie wiem dlaczego ale jak zobaczyłam pierwsze ujecie "hitmana" od razu myśl : o Pawełek! :D słabiusieńko :D

321_red

A mnie przyszło na myśli "Luta spod 6stki, lat 40 kilka, ubrał se gajer bo zapieprza zdawać poraz n-ty maturę albo inny egzamin zawodowy a że wypił Żubra to go po drodze porwała dzika akcja
"

rafalekhc

czy to źle?

rafalekhc

Tytuł powinien brzmieć - Hitman: Sebastian 47

ocenił(a) film na 6
rafalekhc

W tym czerwonym krawacie wyglada jak polityk samoobrony...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones