PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557512}
5,7 35 706
ocen
5,7 10 1 35706
2,8 4
oceny krytyków
Hitman: Agent 47
powrót do forum filmu Hitman: Agent 47

Bo moim zdaniem na pewno jest lepszy niż słodziutki Timothy Olyphant, nawet niedogolony. Ale o wiele ważniejsze jest nie KTO wciela się w Agenta 47 ale CO Z TĄ POSTACIĄ ROBI. A po ostatnio udostępnionych zdjęciach widzimy że to znowu ma być głupia napierdalana! :< I już na zdjęciu widać jak na środku ulicy trzyma sobie pistoleciki. NA ŚRODKU ULICY! I biegnie z jakąś laską tak jak w poprzednim gniocie. HITMAN MA W DUPIE LASKI! Robi po cichu robotę i wraca do domciu.
To jest Agent 47, cichy zabójca czy John Rambo albo Transporter!?

Jako fana gier z łysym zabójcą boli mnie jak szargają tak jedną z moich ulubionych postaci, przecież z tego da się zrobić naprawdę dobry thriller. z gęstym klimatem i dobrze nakreśloną psychologią głównego bohatera. Ale NIEEE, przecież to tylko głupia giereczka więc ZRÓBMY Z TEGO NAPIERDALANĘ! :(

ocenił(a) film na 3
Danio237

Dokładnie, dokładnie! Ja bym dał za aktora Stathama albo właśnie Batesona ;> Reżyserskim duetem Cameron i Nolan, a muzyka Zimmer i Elfman i wszyscy szczęśliwi :)

ocenił(a) film na 6
777wojo777

Jaki marzyciel.
Nie potrzeba duetow rezyserskich wystarczy dobry aktor i jakis dobry scenariusz.
Tutaj glupie jest to ze hitman walczy na otwartym polu a z gier pamietam ze wlasnie skradanki i elementy ukrycia byly wazne.
Z ta dupa to wazne jest ze pewnie jest swiadkiem morderstwa czy cos a ktos chce zniszczyc agenta i niestety ona jets mu potrzebna.

ocenił(a) film na 6
777wojo777

Mam nadzieje ze zartujesz bo inaczej bym pomyslal ze upadles na glowe... Jaki CAMERON jaki NOLAN chlopie!!! Przeciez obecnie ta dwojka rezyserow jest najdrozsza na swiecie i by film bylo stac na takie cos by musial miec budzet conajmniej 150-200 mln.dolarow. ZIMMER i ELFMAN sa jednymi z najdrozszych kompozytorow tez wiec totalnie odpada... Jest mnostwo tanszych scenarzystow, rezyserow i kompozytorow ktorzy sa w stanie zrobic rewelacyjny film o HITMANIE. Pozyjemy zobaczymy ale jak widze kto jest scenarzysta 'AGENTA 47' to mi kur...w...a łapy opadaja... No i nie nie zapominaj ze w nowej czesci 'łysego zabojcy' scenarzysci sobie wymyslili ze AGENT 47 nie bedzie lysy tylko ogolony maszynka na okolo centymetr wiec widzisz sam ze uciekaja od wersji zawartej w grze.

ocenił(a) film na 2
punisher822_filmweb

Jeśli chodzi o dobrego kompozytora do filmu o Hitmanie, to Jesper Kyd jest idealny.

ocenił(a) film na 1
777wojo777

Popieram co do pomyslu ;)

ocenił(a) film na 3
Danio237

taaak jak zobaczyłem po raz pierwszy screeny z nowego hitmana pomyślałem sobie WTF? wróżę kupę mam nadzieję, że się pomylę ale po zdjęciach nie widzać niczego dobrego
btw. osobiście wolałbym aby filmy na podstawie gier robili młodzi i ambitni fani gier niż ktoś taki jak wcześniej i teraz bo widać że z serią Hitman (oprócz wątpliwej golizny głowy) ten film nie bedzie miał wiele wspólnego...a szkoda bo to materiał na kawał naprawdę dobrego kina

ocenił(a) film na 6
shorty_2

Nie wiem czy zauwazyles ale nowy HITMAN wcale nie jest ogolony na łyso jak ten z gier i biega w filmie z wlosami zgolonymi na okolo centymetr. Jestem ciekaw co za kretyn wpadl na ten pomysl by nie golic do skory AGENTA tak jak w grach...

ocenił(a) film na 3
punisher822_filmweb

napisałem wyżej "wątpliwej golizny głowy" czyli nie do końca wygląda to tak jak w grze

shorty_2

Pamiętałbym o jednej rzeczy. Nie robią filmu dla nas fanów serii tylko dla mas. Masy będą okropnie znudzone jeśli ukazany będzie obraz 47 z gier. Mozolne przygotowywanie się do misji, staranne dobieranie broni, zdobywanie informacji, podszywanie się pod inne osoby często bardzo długie. Poza tym masy nie zrozumieją dlaczego Agent jest taki a nie inny.

ocenił(a) film na 2
tupac1991

Hitman nie zdobywa informacji, za niego robi to Agencja. On po prostu przyjeżdża na miejsce, bawi się garotą i snajperką oraz wrzuca ciała do jakichś kontenerów, czy gdzieś, potem odchodzi i dostaje swoje ileś tam tysięcy.

Kartolus

Oczywiście część zdobywa agencja, ale część zdobywa 47 na miejscu. :)

ocenił(a) film na 2
tupac1991

Agencja dostarcza mu dokładne mapy, opisy celów, czy rekomendowane uzbrojenie, czyli w sumie prawie wszystkie istotne informacje. Takich rzeczy, jak np. gdzie aktualnie coś się znajduje, Hitman może dowiedzieć się od recepcjonistów w 30 sekund. :)

Danio237

Zgadzam się z autorem, to jest idealny materiał na thriller, a nie na jakiś badziewny film akcji ...

ocenił(a) film na 9
Danio237

Przecież w grze Hitman rozgrzeszenie też można było biegać więc nie wiem o co wam chodzi

bigdady33

Słuchaj to nie chodzi o bieganie, chodzi o klimat gier, który w filmie jest zupełnie inny. Dla każdego fana gier o agencie 47 ten film to kupa zrobiona wyłącznie dla pieniędzy.

ocenił(a) film na 6
Danio237

No nie wiem czy Hitman ma w dupie laski, w końcu w misji 'Lee Hong Assassination' wskazane było uratowanie tej takiej chinki, Mei Ling czy jak jej tam

ocenił(a) film na 2
Danio237

Hitman ma w dupie laski i doskonałym dowodem na to jest trailer Absolution zatytułowany "The Saints" (mic drop!)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones