PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557512}
5,7 35 691
ocen
5,7 10 1 35691
2,0 3
oceny krytyków
Hitman: Agent 47
powrót do forum filmu Hitman: Agent 47

Hitman z włosami????????? Porażka pojechali no bandzie na całego!!!!!

czikibajron

A co,Ty mu już nawet do " rozporka " zaglądasz ???

czikibajron

A gdzie on ma tu włosy ? Facet ogolił się specjalnie do roli tyle.

elozero250

Chyba wzrok Wam niedomaga skoro nie widzicie że on ma włosy

czikibajron

Chodzi Ci o ślady po goleniu serio,to są dla CB włosy ?

elozero250

Ogolony na 0 ~= brak włosów...

Vermator

Exactly

elozero250

A co to twoim zdaniem jest? Nie włosy? Mogli mu chociaż ogolić łeb...i tak będzie to słabe.

hermes_filmweb

Ja nigdy nie oceniam filmów po zwiastunie, ale też mam takie przeczucie, że będzie, to słabę.

czikibajron

Argument jest zasadniczy, bo Hitman po prostu włosów nie posiadał z racji swojego "pochodzenia". To jest szczegół który tworzy całość, która albo jest zgodna z oryginalną historią, albo nie.

czikibajron

hahaha dokladnie, hitman z włosami wtf? toć to obraza sama w sobie hehe

użytkownik usunięty
czikibajron

Hitman z włosami to tak jakby Urban bez uszu.

ocenił(a) film na 4

Perfekcyjne porownanie :D

hahahaha :D

ocenił(a) film na 1
czikibajron

Z góry juz widać że ten film to jakieś badziewie będzie. Szkoda czasu.

ocenił(a) film na 3
czikibajron

Po obejrzeniu filmu mogę powiedzieć z całym przekonaniem, że nie włosy agenta są najsłabszym elementem najnowszej ekranizacji jego przygód. W gruncie rzeczy nawet gdyby miał afro na głowie to i tak niczego by nie zmieniło.

JFR

Może i nie ale ja osobiście mam dziwne odczucia co do tego szczegółu

ocenił(a) film na 5
Igor1988bb

Ja tak samo.

czikibajron

Jasna sprawa, że to idiotyzm. Hitman nie ma prawa mieć ani jednego włoska, bo ze względu na jego genetyczność jest to niemożliwe. Timothy był bardzo dobry w tej roli, wiarygodny, zbliżony do wersji z gry. A ten to takie byle co.

ocenił(a) film na 5
tupac1991

Ten to wygląda jak by przeszedł chemioterapię

ocenił(a) film na 6
tupac1991

zgadzam się z twoim zdanie w 100% idealny aktor choć teraz to pewnie i za stary jest do tej roi

ocenił(a) film na 8
tupac1991

Czy tylko ja tutaj mam oczy i widzę, że rysami Rupert Friend jest cholernie podobny do wersji oryginalnej?

escariote

Tak, chyba tylko Ty zauważasz jakiekolwiek podobieństwo. A wystarczyłoby wziąć Batesona.

ocenił(a) film na 6
czikibajron

Prawda mogli mu chociaż specjalną maseczkę założyć żeby tych odrostów nie było widać

Tibn

Agent 47 też się starzeje, w książce czytamy o jego problemach ze zdrowiem, z uzależnieniem. Mógłby być odrobinę mniej sprawny niż się przyzwyczailiśmy.

ocenił(a) film na 6
tupac1991

w książce !?? ale to jest postać na podstawie gry a nie książki

Tibn

Oczywiście najpierw powstała gra, ale jest również książka opowiadająca o wydarzeniach pomiędzy 4 a 5 częścią gry :)

ocenił(a) film na 6
tupac1991

byłbym wdzięczny za autora

Tibn

Raymond Benson. Tytuł: Hitman Potępienie :)

ocenił(a) film na 6
tupac1991

dziękuję

ocenił(a) film na 6
czikibajron

Drugi agent na końcu filmu zadbał o siebie :)
Mnie bardziej przeszkadzał stożkowaty kształt głowy Hitmana.

Bheriath

Albo że wyglądał jak dresiarz.

czikibajron

Co tam włosy. Dlaczego on jest taki chudy?

ocenił(a) film na 3
czikibajron

Włosy to celowy zabieg fabularny, wystarczy obejrzeć do końca. :)

ocenił(a) film na 3
czikibajron

Klony nie miały włosów ze względu na to iż włosy mogą rozpraszać. Byli genetycznie modyfikowani by im wcale nie rosły. Była o tym mowa w 3ciej części gry. Zresztą sam aktor to terminator a nie Człowiek. Scena, gdy siada na kanapie i czeka w bezruchu aż się coś tam na laptopie zrobi (staram się omijać spoilery) przez parę godzin, roz^%$ało mnie doszczętnie. No kuFwa bez przesady to nie maszyna. Mógł w tym czasie iść coś zjeść albo spać albo kupić nową parę rękawic a nie siedzieć i czekać jak pi^$da.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones