PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=818090}

Historia małżeńska

Marriage Story
7,4 118 977
ocen
7,4 10 1 118977
7,9 66
ocen krytyków
Historia małżeńska
powrót do forum filmu Historia małżeńska

Najważniejsze to być uczciwym, dla mnie te 30 minut to jedna wielka nuda, paplanina, która pozuje na coś w rodzaju wysokiej sztuki, ktoś napisał taki współczesny Szekspir, ha ha ha, To film dla kur domowych, co się kiedyś rozwiodły i teraz to znowu na nowo przeżywają. Nie przeszkadza mi ogólnie na planie w filmie, jeśli jest to paplanina w stylu Wody'ego Alena, czyli paplanina inteligentna. tu mamy paplaninę rodem z serialu, i te sztuczne i jakże żenujące dowcipy z grubej rury, oczywiście musi być pieprznie, żeby na sali publiczność miała bekę. I ten trok, że niby tak gada i kamera za nią wodzi, jak idzie do łazienki, a ona dalej gada, jakie to słabe, pseudo sztuka, sztuka opierająca się na trikach dla trzydziestolatek po perypetiach. Ludzie! Obudźcie się, kurła, czemu stajecie się tacy infantylni! Nie mam nic do aktorów, nawet ich lubię... nie wiem, może ktoś mnie przekona, że dalej jest trochę lepiej, że jest jakiś błysk. Paplanina u Polańskiego w "Rzezi", miała coś w sobie, jakaś ikrę, tu zwykłe bajdurzenie i gra na miny... miałem taką zasadę, że nie będę komentował coś co mi się nie podoba, że po prostu odpuszczam, ale zrozumiałem, że nie można tylko pisać dobrych opinii, jak są szczere i nie są hejterskie to powinno się je pisać. Ja napisałem to do ludzi, co tak samo odebrali ten film. wiem, on dostanie kilka nominacji do Oscara ale zwisa mi to. Filmu nie ocenię, bo obejrzałem tylko 30 minut, może kiedyś się przełamię. pozdrawiam wszystkich, nawet tych co uwielbiają ten film.

ocenił(a) film na 6
piter279

takie filmy dla smutnych kobiet w związkach, dobre aktorstwo nic poza tym

ocenił(a) film na 3
piter279

Dokładnie. Zgadzam się w 100%. Chciałem zacząć wątek ale już wszystko jest powiedziane w Twoim.

ocenił(a) film na 10
piter279

mialem takie same wrazenie po 30 minutach. Ale ze nie wychodze z kina w srodku filmu na szczescie obejrzalem do konca. No i bylo warto. Dopiero potem wszystko rusza z miejsca i nabiera rozpedu.

ocenił(a) film na 4
piter279

Ja dałam radę godzinę ,ale to było męczące już dawno żaden film mnie tak nie wynudził a lubie kino niekomercyjne .Sugerowałam się wysoką oceną i bardzo się zawiodłam ,rozumiem że różną mamy wrażliwość ale mi w nim nie podobało się kompletnie nic ,film nie wzbudził żadnych uczuć gra aktorska którą tak się wszyscy zachwycają cóż nie wiem może ja widziałam inny film ;)

ocenił(a) film na 8
piter279

Film się robi ciekawy od sceny w kuchni z wręczeniem pozwu i całym żywiołem jaki Driver wprowadza swoim pojawieniem się. A później jak prawnicy wchodzą do gry to już jest jazda. To jest film o eskalacji podsycanej przez procedury i działania prawników.
Warto obejrzeć o te kilka minut więcej.

adam_zielinski_7121

Żywioł, jazda, to nie o tym filmie. Jest po prostu dobry, nic więcej.

użytkownik usunięty
piter279

Ale to co nudne bo nie bylo strzelanki ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones