PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=818090}

Historia małżeńska

Marriage Story
7,4 118 958
ocen
7,4 10 1 118958
7,9 65
ocen krytyków
Historia małżeńska
powrót do forum filmu Historia małżeńska

Nie czepiam się aktorów bo zagrali bardzo dobrze. Jednak cała ta historia ciągnie się jak flaki z olejem. Brak jakiegoś inteligentnego smaczku w tym wszystkim. Zadziwiają mnie komentarze, które film oceniają jako film roki itd, proszę sobie nie żartować. Do tego irytujące kadry w filmie, to z pewnością nie jest wybitny film. To coś jak „Droga do szczęścia” tylko tamten jeszcze jakoś dało się oglądać. Za to ten ciężki w odbiorze, nie płynie.

ocenił(a) film na 9
chance81

to, ze tobie sie nie podoba, to nie znaczy ze wiekszosc sobie ,,zartuje''

ocenił(a) film na 3
chance81

,,Niekończące się i nużące dialogi" zgadzam się w 100% powiedziałbym więcej w zasadzie do niczego nie prowadzące w większości zbędne jak cały film który jak dla mnie jest naprawdę słaby i nudny...

ocenił(a) film na 9
chance81

Chyba nie ma co się rozwodzić nad twoim zdaniem skoro wyżej oceniłeś Pitbulla (2018). Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
chance81

Zgodzę się. Mnie też irytowały wlekące się dialogi i statyczne, nudne kadry. Część tego można było wywalić w montażu, a na pewno reżyser mógł lepiej pokierować scenami dialogowymi, by nie było tak ziewająco. Do końca filmu przewleka widza ciekawa gra aktorów i scenariusz fabuły. Mi się efekt całości podobał (udało mu się rozhuśtać moje emocje) i choć nie jest to film wybitny, to dobry i wart obejrzenia, choć nie każdego tematyka filmu poruszy (wiadome).

chance81

najlepsza - nagrodzona oskarem Laura Dern. Gra pozostałych aktorów dobra - ale jak dla mnie, daleka od wybitnej. Film jest po prostu nudny. Historia rozwodu, jego przyczyny i cała otoczka - bez jakiejś głębi czy niespodziewanych faktów. Każdy zna przynajmniej jedną parę o historii rozwodu z dużo większą dawką emocji. Byłem bardzo zawiedziony tym filmem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones