PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=818090}

Historia małżeńska

Marriage Story
7,4 118 958
ocen
7,4 10 1 118958
7,9 65
ocen krytyków
Historia małżeńska
powrót do forum filmu Historia małżeńska

Piękna charakterystyka postaci i życia w związku i poza nim. To dobre ostrzeżenie. Uroniłam wiele łez. Nie ważne gdzie to się dzieje, ważne co ludzie czują i jak szalenie walczą o to czego nie chcą stracić. Ważne jak bardzo jesteśmy w stanie ryzykować by być docenionym a jednocześnie ratować wszystko, bo życie jest jedno. Emocje się rozrywają na każdego z bohaterów. Niesamowita jest ta sztuka zrozumienia samego siebie i drugiej osoby. Nikt nie zna nas lepiej niż... (trzeba samemu do przeanalizować). Polecam ten film, może otworzy oczy.

ocenił(a) film na 9

Bardzo mądry film. Nie- hollywodzki, choć akcja tam się właśnie toczy. Mam nadzieję, że pomoze wielu parom na zakręcie, albo przed. Ja mam taka refleksje po obejrzeniu, że trzeba umieć walczyć o siebie - siebie w związku i poza nim, walczyć o sam związek i o wzajemny szacunek, walczyć mądrze i asertywnie, póki nie jest za późno. Słowa klucze - kompromis i komunikacja.

ocenił(a) film na 1
alicjadsd

Ja pierdziele... Eureka.

ocenił(a) film na 9
kolarze82

Skoro oceniłeś film aż na 1 gwiazdkę, to dla Ciebie najwyraźniej tak

ocenił(a) film na 5

Ja tam się uśmiałem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones