PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=451085}

Historia Studia Pixar

The Pixar Story
7,5 560
ocen
7,5 10 1 560
Historia Studia Pixar
powrót do forum filmu Historia Studia Pixar

10/10

ocenił(a) film na 10

Doskonały dokument.

ocenił(a) film na 10
MaX_20

Zgadzam się całkowicie 10/10. Warto obejrzeć.

Sonia_14

gdzie mogę obejrzeć ten dokument?!

motyla_noga

a zgadnij...

ocenił(a) film na 10
motyla_noga

W edycji Blu ray "Wall-E"

ocenił(a) film na 10
motyla_noga

W edycji Blu ray "Wall-E"

ocenił(a) film na 8
motyla_noga

Albo w dwupłytowym DVD.

ocenił(a) film na 7
speiderman

a online?

ocenił(a) film na 9
piratee

http://www.solarmovie.ac/watch-the-pixar-story-2007-online.html
tylko nie klikaj na przycisk "WATCH NOW" film jest niżej :)

ocenił(a) film na 9
piratee

no i niestety nie jest to wchujHD, ale obleci :)

ocenił(a) film na 7
Crazy_Ivan

dzieki bardzo!

ocenił(a) film na 9
piratee

spoko :) od czego jest Wujek Google :D

MaX_20

A o czym to jest??

ocenił(a) film na 8
prasol

O tym co zawsze...
Od zera do bohatera...czyli historia ojca Pixar a potem samego studia....
Jednak tym razem na faktach:)

MaX_20

Gdzie mogę go obejrzeć??

użytkownik usunięty
Nightforce

Kilka miesięcy temu byl na TVP1 o 4 rano. :) Tak, 4 RANO. Bylo warto zwlec się z lóżka. Świetny dokument.

ocenił(a) film na 8

Trzeba dodać że było to w jeszcze czasach, gdy można było o tej godzinie obejrzeć coś prócz pasków w pionie na ekranie.

ocenił(a) film na 9

Czwartej RANO? Zamiast Wszystkich Literek Alfabetu jak Miłość mogli by to puścić.
A tak serio, kto oglądnie dokument o czymś o czym nie ma pojęcia. Nie piję do tego by ten dokument był jakoś megatechniczny - bo nie jest. Tylko niestety dla wielu ludzi Pixar to tylko śmieszna skacząca lampka i kilka fajnych bajek. Nic więcej. Nie znają historii tej lampki. Nie interesuje ich rozwój ludzkości - właściwie najnowsza historia kina w dużej (jeżeli nie całkowitej) mierze ukształtowana przez Pixar właśnie. Spotkałem się z opinią (serio - nadal nie mogę uwierzyć koledze, który mi o tym powiedział), że znajoma kolegi (tego z nawiasu :) myśli, że te bajki Pixara to poprzebierani ludzie. Nikogo, NIKOGO nie obwiniam o głupotę z braku wiedzy na jakiś temat. Tylko akurat ten brak wiedzy wydaje mi się, szedł nieco w parze z ignorancją. Być może nawet i... po prostu... głupotą.

Tak czy siak, dokument jest świetny, ciepły, miło się go ogląda. Wypowiadają się takie tuzy (nie licząc expertów samego Pixara) jak Papcio Lukas, Jabłkowy Steve, czy Forrest Gump. No jest nieźle :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones