PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=345474}

Historia Gwen Araujo

A Girl Like Me: The Gwen Araujo Story
7,0 897
ocen
7,0 10 1 897
Historia Gwen Araujo
powrót do forum filmu Historia Gwen Araujo

569 głosów ???

ocenił(a) film na 9

Genialny film Agnieszki Holland, którego na próżno szukac w publicznej tv. Co znalazło odzwierciedlenie na FW. Tylko 569 głosów !?! To dla mnie szok. Przecież głupie polskie komedyjki mają tysiące ocen, a tu film wstrząsający, mądry, wartościowy jest kompletnie pomijany. Dla mnie to niesamowite. Polecam wszystkim, którzy oczekują od filmów nie tylko pustej rozrywki, ale czegoś więcej. Brawa dla Agnieszki Holland, brawa dla Jana A. P. Kaczmarka za muzykę, która stanowi doskonałe dopełnienie scenariusza. To film, którego się nie zapomina.

ocenił(a) film na 8
majkalipcowa

zgadzam się z Tobą. wczoraj obejrzałam ten film na cbs europa. na szczęście są w tv jeszcze stacje, które nadają porządne filmy.
niestety ludzie głównie oglądają te komercyjne filmy, które nie wymagają od widza tego, ab ruszył głową. większość ludzi teraz pragnie obejrzeć komedię z mega słabymi żartami o której zapomni 5 minut po seansie.
ludzie nie lubią ambitnego kina, a szkoda. często polecam znajomym "ciężkie" filmy, jednak oni mnie nie słuchają, wolą coś, co jest proste, jako tako zabawne i na czasie :/

ocenił(a) film na 1
majkalipcowa

Bo nikt nie chce oglądać filmów o chorych psychicznie zboczeńcach, no chyba, że chorzy psychicznie zboczeńcy. A to nie jest zbyt szeroka publiczność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones