PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142402}

Harry Potter i Książę Półkrwi

Harry Potter and the Half-Blood Prince
7,5 317 525
ocen
7,5 10 1 317525
6,1 29
ocen krytyków
Harry Potter i Książę Półkrwi
powrót do forum filmu Harry Potter i Książę Półkrwi

Wam też w tym coś się nie zgadza?

Do tej pory nie mogę pojąć jakim cudem taka piękna i inteligentna dziewczyna jak Hermiona mogła zakochać się w rudym, strachliwym i mało rozgarniętym brzydalu - Ronie Weasley'u. Twórców filmu chyba poniosła za duża fantazja i wybrali zbyt ładną aktorkę na odtwórczynię roli Granger. Mnie osobiście łatwiej uwierzyć w latające miotły, różne zaklęcia i pelerynę niewidkę niż w miłość Granger i Weasley'a. Hermiona i Harry pasują do siebie idealnie i w realnym świecie byłoby to możliwe.

dingo21_filmaniak

Mało takich par (ładna + brzydki, albo na odwrót) chodzi po ulicach?

ocenił(a) film na 8
yvonneD

Może chodzi, osobiście nie zauważyłem, ale raczej są to pary na wczesnym etapie znajomości, bo na dłuższą metę taki dobór nie ma szansy przetrwać, takie niepodważalne prawo natury. Albo brzydki facet odznacza się ponadprzeciętnymi cechami charakteru, które kobiety cenią bardziej u mężczyzn niż wygląd albo ma dużo €.

dingo21_filmaniak

Moim zdaniem zbytnio uproszczono jego postać w filmie, przedstawiono go jako fajtłapę-głupka. Harry też nie był jakimś wielkim intelektualistą. W sumie to ciężko znaleźć w serii jakiegokolwiek ich rówieśnika na poziomie Hermiony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones