PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=524968}
7,2 1 465
ocen
7,2 10 1 1465
Happy New Year
powrót do forum filmu Happy New Year

Niespodzianka ;)

ocenił(a) film na 10

Szczerze, ubawiłam się ;) Z racji tego, iż wcześniej przeczytałam opinie o filmie co jak wiadomo najlepsze nie były, nastawiłam się na jakiś słaby, tandetny filmik. Z początku na to wyglądało, ale podeszłam do tematu na luzie i się wręcz ubawiłam ;) Po prostu mega ;) Oczywiście są nawiązania do innych filmów, co już inna osoba zauważyła. Mnie to absolutnie nie raziło wręcz przeciwnie, po prostu starałam się zgadnąć z jakich filmów pochodzą dane fragmenty ;) Uwielbiam piosenkę "Manwa Laage" ;) I po prostu padałam w momentach kiedy Charlie wygadywał przykre rzeczy o Mohini a ona była tego świadkiem... Oczywiście rozczulił mnie koniec, mam na myśli przedstawienie osób z produkcji, cieszę się, że Farah przedstawia te osoby ;) Cieszę się, że pani Gauri w końcu pokazała coś innego niż mega dumną diwę ;) Mam na myśli to iż w "Jestem przy Tobie" w ogóle się nie pokazała a w "Om Shanti Om" to po prostu gwiazda ;) A tutaj seksownie zatańczyła a na deser tego wszystkiego występ AbRama z Shah Rukem pokonał wszystko ;)

ocenił(a) film na 9
Malvishia

Mi też się bardzo podobał obejrzałam go ostatnio raz jeszcze i nie miałam nic do zarzucenia nie rozumiem tego hejtu :< ale dla każdego coś innego :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones