PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=524968}
7,2 1 465
ocen
7,2 10 1 1465
Happy New Year
powrót do forum filmu Happy New Year

Inne filmy w HNY

ocenił(a) film na 9

Jakie zauważyliście podobieństwa do innych filmów?

Ja znalazłam:
Om Shanti Om- Oblanie wodą podczas walki
Chak de Indie- przemowa Mohini 7 minut
Miłość żyje wiecznie- melodia (nie pamiętam tylko w jakim momencie) gra na skrzypcah
Jestem przy tobie- Piosenka z udziałem całej ekipy (+ Gauri i Abram Khan. )

Czy coś jeszcze jest?

gunia193

Gdy Mohini schodzi ze schodów na przyjęciu, leci piosenka z OSO "Ajab Si", a jak już zeszła, to jej szal przesuwa się przez rękę SRK. I ewidentnie widać, że SRK jest zawiedziony, że szal się nie zahaczył, tak jak w OSO :)

ocenił(a) film na 10
gunia193

A i jeszcze jak był taniec eliminacyjny przy piosence "Chammiya Style" to na końcu była muzyka i też gest Charliego podobna do filmu "Rab ne Bana di Jodi" ;)

ocenił(a) film na 10
gunia193

Do OSO gdy Charlie mówi: "Film się dopiero zaczyna drodzy przyjaciele" ;) Podobne słowa Om kieruje podczas wyimaginowanego przemówienia gdy był statystą ;) Wybaczcie że tak w odcinkach odpowiadam, jestem w trakcie oglądania filmu i na bieżąco piszę ;)

gunia193

piosenka eliminacyjna ("Chammiya") kończy się specyficzną pozą Szaruka - taka poza pojawia się w piosence "Ladna Jhagadna" w filmie "Duplicate" (tak przy okazji - polecam!!! świetna komedia, no i Szaruk w podwójnej roli !! ;) )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones