PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 096
ocen
6,7 10 1 78096
6,1 37
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Coś czuję...

ocenił(a) film na 6

Coś czuję że ten film będzie porażką, Forda w roli Hana Solo zastąpił by tylko klon Forda, A poza tym, co takiego ciekawego w tym filmie by było? Był przemytnikiem i tyle i znowu imperium i ucieczki i szturmowcy, powinni zrobić trylogię o starej republice, nawet nie na podstawie gier czy książek, niech nawet coś wymyślą swojego.

ocenił(a) film na 6
Yoda_MistrzJedi

Jaką szansę? Kolumbia ma o wiele lepszy skład i inne podejście do piłki. Ich atak gra w topowych klubach (w sumie obrona też) u nas poza lewym kto jest na topowym poziomie?

Glik kontuzja piszczek i błaszczu starzy, zielinski tylko rezerwowy, milik nie grał dwa sezony krycha w sumie też a reszta to "młodziki" albo stare dziany z niszowych europejskich klubów (ewentualnie z ekstraklapy). Ważne że ci młodzi wypadli w miarę (Kownacki / Bednarek) bo oni dopiero karierę zaczynają.

ocenił(a) film na 9
WTTW_FILM

Swoją szansę stracili w pierwszym meczu, bo Senegal był żałośnie słaby. Z Kolumbią nie było szans.

ocenił(a) film na 6
sundayborn

No to zgoda co do tego, Nawłka powinien wystawić Kownackiego w pierwszym meczu + Jakiś walczaków

ocenił(a) film na 9
WTTW_FILM

Moim zdaniem Fabiański nie wygłupiłby się tak z tym wyjściem z Senegalem i całkiem inaczej mógłby wyglądać tamten mecz. Szczęsny nic nam nie wybronił, a bramkarz to była u nas zawsze wyjątkowo silnie obstawiona pozycja...

ocenił(a) film na 9
Yoda_MistrzJedi

Swoje zrobił też czarny PR - losowy, czyli informacje o zamieszaniu z produkcją, reżyserami, aktorami oraz z premedytacją, czyli nakręcanie niechęci przez tych, którzy nie akceptują filmów Disneya lub oceniających film z góry jako niewypał, bo:
- TLJ im się nie podobał, więc oczywiście na pewno Solo też nie podejdzie ;-/
- była słaba promocja, więc na pewno (w końcu to fachowcy) film jest słaby, jakby częstym nie była sytuacja odwrotna, czyli dobry zwiastun, a beznadziejny film;
- uważają, że nie powinno się kręcić w ogóle nowych SW;
- nie znoszą KK i nawet nie interesuje ich jakość Solo, byleby jej "zrobić na złość", a wyszło na to, że to jej decyzje były najprawdopodobniej lepsze.

ocenił(a) film na 10
sundayborn

Disney doszedł do wniosku że od star wars jest ważniejszy Marvel

WTTW_FILM

STAR WARS: The Old Republic – Knights of the Fallen Empire – “Sacrifice” Trailer albo Star Killer z force unleashed- jak ktoś oglądał na jutubie to wie że są lepsze tematy do robienia filmu gdzie bitwa goni bitwę walka na miecze a nie jakieś czcze gadanie jakiegoś kenobiego czy yody.....

ocenił(a) film na 10
Shizol

Takie tematy odnośnie filmów sw raczej nie przejdą . Fabuła tych gier została wywalona do kosza , gdy disney kupił markę sw

ocenił(a) film na 6
Gokussb

Książki o Solo tez wywalili do kosza a jednak film powstał, wielki znawco od siedmiu boleści xd

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

tak ale fabuła w filmie nie opiera sie na wywalonych książkach więc zabłysnąć ci sie nie udało .

ocenił(a) film na 6
Gokussb

Zostawię to bez komentarza XD
Alb nie, kto powiedział że w filmach starej republice ma się opierać na grach?
Kolega wyżej zasugerował że sądząc po tym c przedstawiły gry t jest dobry materiał na film.

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

''Alb nie, kto powiedział że w filmach starej republice ma się opierać na grach? ''

Ty


''Kolega wyżej zasugerował że sądząc po tym c przedstawiły gry t jest dobry materiał na film.''
Powiedz to Disneyowi . Choć szansa że by to zrozumieli i zrobili film na podstawie gry jest minimalna , więc marzyć dobra rzecz . I taki film NIE ujrzy światła dziennego

WTTW_FILM

Nie miałam jakiś wielkich oczekiwań względem tego filmu, więc w sumie się nie rozczarowałam- ot całkiem przyjemnie spędzony czas w kinie, kilka momentów szczerego śmiechu, ale w sumie nic poza tym. Mam wrażenie, że zabrakło jakiegoś polotu czy ikry, czegokolwiek co pozwoliłoby wejść głębiej w ten świat. To tak jakbym oglądała czyjeś wyobrażenie o historii Hana Solo, a nie jego prawdziwą historię

ocenił(a) film na 10
abcdefghijk_2

Moje oczekiwania do tego filmu zostały spełnione

ocenił(a) film na 1
abcdefghijk_2

Solo to taka wydmuszka artystyczna bańka która za jakiś czas pęknie i nic po niej nie zostanie

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

To idąc twoim tokiem myślenia z biegiem czasu ,każdy kto jest teraz zachwycony tym filmem o nim zapomni ??? Jak tak to sie MOCNO rozczarujesz , nic takiego miejsca mieć nie będzie . Nigdy tak nie jest by z biegiem czasu jeden z filmów np o solo zostanie przez fanów zapomniany .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Fanów ? Film na raz ! Ginie jak solo upadając na dno boxoffice prosty film dla prostego goku

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

żaden film na raz tylko na setki godzin jak sagi lucasa . A słabe wyniki na boxoffice to Żaden dowód . I odnośnie twego pytania ; Tak fanów .

ocenił(a) film na 1
WTTW_FILM

Z jakiej choinki się urwałeś? Skoro piszesz takie teksty to znaczy że żyjesz w świecie fantasy.

ocenił(a) film na 10
rool72

Niestety autor tematu założył ten temat w czarnych kolorach ,na długo przed tym nim film o solo ujrzał światło dzienne .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

skoro z niego taki przewidujący koleś to niech w totka zacznie grać. Wtedy nakręci sobie własna trylogię o Republice.

ocenił(a) film na 10
rool72

Otóż to słuszność całkowitą tu masz . A ty jak oceniasz film o solo ??

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Spodobał mi się. Szkoda tylko że przy obecnej technice kręcenia takich filmów, nie nakręcili tego wszystkiego teraz od początku, zachowując kolejność jaką teraz tworzą. Osobiście wolę poznawać dalsze losy bohaterów, a nie po obejrzeniu środki historii, mam podaną kolejną historię - jak było. Jednym słowem, jak skończą już wymyślać wszelkie historie GW, to powinni to nakręcić od nowa w odpowiedniej kolejności.

ocenił(a) film na 10
rool72

Mi też sie spodobał ten film . Ale niestety na ten film spadły , negatywne opinie co zmusiło Disneya na wstrzymanie dalszych historii bohaterów GW .

Jedno z bezsensownych zarzutów do tego filmu to
Zły dobór aktora na główną role .

Tu masz na to dowód

https://www.filmweb.pl/film/Han+Solo%3A+Gwiezdne+wojny+-+historie-2018-714149/di scussion/Ten+film+nie+powinien+powsta%C4%87,2935808


ocenił(a) film na 1
Gokussb

Ludzie to idioci, większość z nich chciałaby mieć w tej roli swojego ulubionego aktora. Sprowadza się to do tego że dla każdego indywidualnie powinien być nakręcony film, a i tak po obejrzeniu powiedzą że jest do dupy. Zwróć uwagę na większość tematów i postów - negatywne tylko na przekór wobec tym którym film się podoba. Dochodzi do tego jeszcze jedna kwestia, jeden lubi pierogi z kapustą a inny z serem, czyli jeden da negatyw bo nie ten aktor a inny da pozytyw bo akurat ten aktor i można by tak wymieniać bez końca.

ocenił(a) film na 10
rool72

Racja całkowitą tu masz . W skali od 1 do 10 to jak film o solo oceniasz ?? Ja dałem 10 gdyż dla mnie jest to film lepszy owile niż TFA i TLJ . Zobacz na posty Machu filmweb w każdym z założonych tematów na tym forum ... On już ten film skreślił tylko dlatego że ford nie gra .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Jakbym miał oceniać normalnie to dałbym 10, ale że jestem inny..., zresztą spójrz na mój profil :D

ocenił(a) film na 10
rool72

nie ma na twym profilu oceny tego filmu

ocenił(a) film na 10
rool72

mi ten film ogląda sie wile znacznie przyjemniej niż TFA i TLJ

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

''Ty się zabij ''
Zdajesz sobie ze sprawy że takie coś jest karalne ??


''a ten drugi ma spierdaIać ''
Pabuj nad sobą

ocenił(a) film na 10
Gokussb

sorki miało być panuj zamiast Pabuj .

Co właściwe powinno być
Panuj nad sobą

ocenił(a) film na 6
Gokussb

Oj przepraszam,

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

ok spoko

ocenił(a) film na 6
Gokussb

Pisze z więzienia

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

nie żartuj tak w więzieniach nie ma internetu , ani komputera do korzystania .

ocenił(a) film na 5
Gokussb

Nie wiem, czy ty naprawdę nie wyłapujesz sarkazmu, czy jak.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

nie jestem w nastroju przez typa który sie ar23s .

zobacz tego linka to zrozumiesz jaki to ciężki typ

https://www.filmweb.pl/film/Venom-2018-519906/discussion/Straszyli%2C+straszyli+ a+wysz%C5%82o+genialnie.,3036534?page=1#post_16007209

ocenił(a) film na 6
Rivaine

Haloo policja, siema bagietmajster, prosze przyjechać na internet!

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

nie ma czegoś takiego jak policja na internet

ocenił(a) film na 5
Gokussb

Naprawdę?

ocenił(a) film na 10
Rivaine

Naprawdę . Policja nie traktuje za pomocą postów internetowych , jako żaden z podstaw aby za danego kolesia odrazu sie zabierać

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Jak niema jak jest ,już jedzie po Ciebie (policyjne biuro do spraw iternetowych) widziałem przyjeżdżali koło mnie

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

''Jak niema jak jest ,już jedzie po Ciebie (policyjne biuro do spraw iternetowych) widziałem przyjeżdżali koło mnie ''

Haha ha ha ha . Dowcip opowiadasz , u mnie w domu ani razu nie było wizyty policji z powodu zażaleń na mnie w internecie nie których osób .

''policyjne biuro do spraw iternetowych ''
NIE ma czegoś takiego i nie istnieje

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Ale utworzyli nową jednostkę, i niedługo Cię odwiedzą, podobno mnóstwo ludzi Cię zgłosiło , i u ciebie będzie pierwsza interwencja ,wiem co mówię mam znajomości w branży

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

''Ale utworzyli nową jednostkę, i niedługo Cię odwiedzą, podobno mnóstwo ludzi Cię zgłosiło ''
Jakby to było prawdą to pod mym domem odrazu by zjawili sie policjanci z tymi podejrzeniami , a tak WCALE nie było . I to od dnia gdy tu jestem na filmweb

''i u ciebie będzie pierwsza interwencja ,wiem co mówię mam znajomości w branży ''
Zjomości NIE MAJĄ nic do rzeczy

Znowu dostrzegasz bez sens w mych wypowiedziach , i uważasz że pora na interwencje .

Wstydź sie

Nie jedni mnie uprzedzali że smerfy sie zjawią pod mym domem , i tak NIE BYŁO WOGÓLE .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Ludzie na ciebie składali donosy , tak mówi kolega jest kapitanem podobno narozrabiałeś w necie

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

''Ludzie na ciebie składali donosy , tak mówi kolega jest kapitanem podobno narozrabiałeś w necie ''

Nie opowiadaj bzdur . Znowu doszukujesz sie problemów tam gdzie ich NIE MA .

Zresztą policja ma na głowie znacznie poważniejsze sprawy , niż takie anonimowe rozmowy .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Gdyby było kilka zgłoszeń to by to olali, ale na ciebie doniosło mnóstwo ludzi, podobno miałeś inne konta które admin zablokował, i teraz policja iternetowa zaczęła się Tobą interesować

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

''Gdyby było kilka zgłoszeń to by to olali, ale na ciebie doniosło mnóstwo ludzi, podobno miałeś inne konta które admin zablokował, i teraz policja iternetowa zaczęła się Tobą interesować ''

Co ty próbujesz wskórać na nowo pisząc do mnie , zamiast dać sobie spokój ??? . Internet to przecież świat anonimowy .

Taka jednostka to czysta fikcja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones