PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680737}

Gunman: Odkupienie

The Gunman
5,8 11 631
ocen
5,8 10 1 11631
3,8 5
ocen krytyków
Gunman: Odkupienie
powrót do forum filmu Gunman: Odkupienie

Metanabol, testosteron, genotropin i nandrolon - obstawiam, że nie ma koksu, którego Sean Penn nie wziął przygotowując się do tej roli. 56 lat, ani grama tłuszczu, żyły i mięśnie nabrzmiałe jak u Ronnie Coleman'a przed Mr. Olympia. Na kurczaczkach i białku w proszku nie uciągniesz takich wyników :) Ten film to dowód na zwycięstwo farmakologii nad naturą. 100 Lat Sean!

Bobby_Gontarski

Dobre nie widziałem filmu a już chce mi się siamiac :0

Bobby_Gontarski

mówisz, że chapał na siłce bez winstrolu?

ocenił(a) film na 5
Bobby_Gontarski

I tu się mylisz. Raczej jechał na HGH, Winstrolu, ostatecznie Dece. Taki bogaty koleś nie będzie sobie "zasmiecał organizmu byle czym...

ocenił(a) film na 8
Bobby_Gontarski

Tak, też o tym pomyślałem jak go zobaczyłem, zwłaszcza że te żyły o których wspomniałeś są tak pozawijane jak prawie żylaki. Jednak to nie obniża mojej oceny filmu o ani jeden punkt ponieważ zagrał rewelacyjnie. Cieszę się że ktoś tak samo jak ja to zauważył, chociaż nie podoba mi się twoje podejście. Facet dostał rolę i warunek żeby przykoksić więc zrobił to i ma z tego szmalu w brud. Nie ma co roztrząsać na jakiej witaminie jechał poza tym w jego wieku ma raczej gdzieś potencje ;)

Nie wiem też po co taki szyderczy sarkazm. Zazdro do kieszeni i szacun dla gościa że w ogóle coś poćwiczył.

ocenił(a) film na 6
Bobby_Gontarski

Czemu steryd? Jak nic kreatynę wymieszał ze świńską paszą :D

Gladiator1000

Prawie zwieracz mi puścił. ;)

ocenił(a) film na 6
Mrok

My pleasure :)

ocenił(a) film na 7
Bobby_Gontarski

Jesteś zwykłym debilem i chyba masz kompleksy!!!

welna23

Nie to ty nim jesteś.

Bobby_Gontarski

omnadren

ocenił(a) film na 6
Bobby_Gontarski

Sean od dawna ma dobrze zbudowaną sylwetkę ciała, wystarczy wspomnieć go w takich filmach jak "Rzeka Tajemnic". Facet dba o siebie i ma pewnie świetnych trenerów, odżywki z najlepszej półki itd.. Sterydy o których piszesz są dla ludzi z nizin społecznych.

ocenił(a) film na 7
Rafael_12

Zgadzam się w 100%.

samba666

sterydy dla osób z nizin społecznych??? wtf?
widze że ciągle króluje mit że sterydy = wielka 130kg napakowana świnia.

oświece więc was

w męskim modelingu, aktorstwie sterydy są zażywane przez 99% osób.
Jak widzisz modela bez koszulki na okładce czasopisma to tak - on brał i bierze sterydy. Tak samo w przypadku 99% młodych aktorów ze świetną męską sylwetką. Nie napakowaną tylko zgrabną męska umięśnioną sylewetką z zarysowanym sześciopakiem - to są sterydy.

To żaden temat tabu. Doping wyszedł z piwnicznych siłowni 130kg gości bez karku dawno temu. W stanach lekarz ci przepisuje testosteron jako środek na poprawe humoru w depresji albo na zaniżone libido. Bez żadnych badań, prawie że profilaktycznie.
Doping i środki pochodne dostaniesz LEGALNIE bez problemu w większości sklepów z suplementami.

To żaden temat tabu jak powiedziałem to równie ważna część przygotwania jak trening czy dieta i czas uśmiercić te stereotypy na temat sterydów.
Dla każdego kto ma o tym jakiekolwiek pojęcie to jest jasne jak słońce. Sterydziarz to w ekstremalnych przypadkach jest ktoś pokroju szwarcenegera. Przeciętna osoba, która zażywa sterydy to sylwetka pokroju:
-seana peane właśnie w tym filmie
-gerard butler
-brad pitt w podziemnym kręgu
-daniel craig w bondach
-Jake Gyllenhaal w ostatnim filmie gdzie był bokserem
-chaning tatum
- czy np. chudziutki Zac efron

To są typowe sylwetki zbudowane przy udziale dopingu ale jak już mówiłem nie róbmy z tego jakiegoś tabu bo w stanach łykają to jak witamine c

BartasBartas

Penn serfuje w życiu prywatnym, idioci od sterydów

bulemati

Co z tego że serfuje? Serfuje to nie bierze sterydów?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BartasBartas

Bartas ty debilu widocznie nie ogarniasz co to za sport jest, uwierz mi tłoku że jak serfujesz to masz taką sylwetkę ale co ty możesz wiedzieć jesteś zjebem z siłowni.

ocenił(a) film na 7
Bobby_Gontarski

Wszystko co brał aby tak wyglądać to pewnie specyfiki z najwyższej półki pod okiem fachowców i treningi boj on zawsze dobrze wyglądał a do tego filmu musiał tak wyglądać a nie inaczej i zrobił to. Szacun.

orkosky



w męskim modelingu, aktorstwie sterydy są zażywane przez 99% osób.
Jak widzisz modela bez koszulki na okładce czasopisma to tak - on brał i bierze sterydy. Tak samo w przypadku 99% młodych aktorów ze świetną męską sylwetką. Nie napakowaną tylko zgrabną męska umięśnioną sylewetką z zarysowanym sześciopakiem - to są sterydy.

To żaden temat tabu. Doping wyszedł z piwnicznych siłowni 130kg gości bez karku dawno temu. W stanach lekarz ci przepisuje testosteron jako środek na poprawe humoru w depresji albo na zaniżone libido. Bez żadnych badań, prawie że profilaktycznie.
Doping i środki pochodne dostaniesz LEGALNIE bez problemu w większości sklepów z suplementami.

To żaden temat tabu jak powiedziałem to równie ważna część przygotwania jak trening czy dieta i czas uśmiercić te stereotypy na temat sterydów.
Dla każdego kto ma o tym jakiekolwiek pojęcie to jest jasne jak słońce. Sterydziarz to w ekstremalnych przypadkach jest ktoś pokroju szwarcenegera. Przeciętna osoba, która zażywa sterydy to sylwetka pokroju:
-seana peane właśnie w tym filmie
-gerard butler
-brad pitt w podziemnym kręgu
-daniel craig w bondach
-Jake Gyllenhaal w ostatnim filmie gdzie był bokserem
-chaning tatum
- czy np. chudziutki Zac efron

To są typowe sylwetki zbudowane przy udziale dopingu ale jak już mówiłem nie róbmy z tego jakiegoś tabu bo w stanach łykają to jak witamine c

Bobby_Gontarski

Zażyj to co on i spróbuj mu dorównać wyglądem.

Bobby_Gontarski

Możliwe, że naciera się kaczym smalcem

ocenił(a) film na 7
Bobby_Gontarski

Nie jest sportowcem, więc nie musi świecić przykładem.

Bobby_Gontarski

Sean Penn codziennie serfuje w życiu prywatnym, nie macie pojęcia bo siedzicie na siłce i od vinstrolu boicie się wyszczać barki :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BartasBartas

Nie pultaj sie bartas bo zaraz wyszczasz barki

ocenił(a) film na 5
BartasBartas

Powiem ci tak 99,9 % ludzi na Filmwebie nie stać na Hormon lub nie ma zielonego pojęcia, jak to stosować, a pierd… farmazony. W Stanach co druga Kobieca Gwiazda, przez cały rok jedzie na Hormonie i głośno o tym mówią (Madonna, Moore itd) o mężczyznach nawet nie ma co wspominać. W Polsce, coraz więcej gwiazd i bogaczy (w tym kobiety) stosują cykle. Co do kosztów, Hgh z Apteki to koszt od 3-4 (700 -1000 odpowiednik dobry) tys miesięcznie - mówimy o najtańszym cyklu ok - 4-5 iu, 100 tab (10 mlg) Anavaru ok 300 zł (Lek podawany dzieciom z AIDS, stosowany ok 20-30 mlg dzienie przez kobiety ok 50-100 mlg M). Primobolonu 200 zł 10 zastrzyków (400-1000 tyg M) Przykładowo jeśli ktoś chce coś ugrać (oczywiście trzeba się zakwalifikować), pełne przygotowanie roczne (Kat Ciężka) do najbardziej prestiżowych zawodów, MR.O to koszt od 500-1 mln zł. Godz. Konsultacja z najlepszymi trenerami to koszt 500-1000 $. Miesięczny koszt, amatora który trenuje, i dobrze wygląda waga ok 100 kg.(90ok kg rzeźba 110 masa) (Cyklu-Trenera-Suplementacji-Diety-masaże) Po znajomościach ok 2,5-3 tys (Mój koszt). Mówimy tu bez, startów i HGH (2 tys możemy jeszcze wtedy dopisać) - Reasumując z pewnością, margines społeczny stać na wydanie 6-8 tys miesięcznie na dobry cykl i dietę ;->>>>> Gdzie trener od Janusza z Ulicy, bierze 400 za samą rozpiskę, a jeszcze przez ok pół roku (trzeba nauczyć trenować) za trening 100-150. No chyba że ktoś chce wyglądać jak kupa i roz.. psychikę + kichy, stawy. to niech dalej bierze Suste z Metą na masę, a wino na rzeźbę, plus je guano.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones