PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680737}

Gunman: Odkupienie

The Gunman
5,8 11 631
ocen
5,8 10 1 11631
3,8 5
ocen krytyków
Gunman: Odkupienie
powrót do forum filmu Gunman: Odkupienie

Film ciekawy !

ocenił(a) film na 7

Film jest nie zły , nie jest to może żadne arcydzieło ale fajnie go się ogląda i jest sporo akcji także dla mnie jest ok .

ocenił(a) film na 7
albions

Słuszna racja, film nie powala, ale ogląda się go z zaciekawieniem od deski do deski. Przy tym ciekawa akcja, ładne widoki i nietypowe scenerie gdzie mają miejsce wydarzenia. Ogólnie 7/10

ocenił(a) film na 7
OmniModo

Moja ocena, to "6,5". ale że nie ma połówek zaokrąglam do "7". Irytowała mnie przez pewien czas fala hejtu z powodu... umięśnienia Seana Penna. Aktor tego formatu nie gra mięśniami, ale że nie musi się wstydzić swego ciała / w tym wieku - szacun/, to dlaczego nie miałby go pokazać? Cóż - ludzie zakompleksieni, na ogół mogą zaistnieć tylko w taki sposób, że krytykują tych wielkich, którym do pięt nie dorastają. Sceny w willi i na corridzie bardzo ciekawie zrealizowane, dobre tempo. Nie oczekiwałem od kina akcja/sensacja niczego wielkiego, nie liczyłem też na film na poziomie "Jasona Bourne'a", więc się nie zawiodłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones