PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34904}

Gra w słowa

The Man from Elysian Fields
6,7 191
ocen
6,7 10 1 191
Gra w słowa
powrót do forum filmu Gra w słowa

Widziałam tylko do momentu, w którym Byron rozpoczął współpracę z Tobiasem Allcottem.

użytkownik usunięty
kk76

Najlepiej samemu obejrzeć, opowiadane zakończenie (a właściwieu cała treść) staje sie banalne ...

Na końcu rzeczywiście małe zaskoczenie, ale tak ogólnie to średni film. Po 6 latach to rzeczywiście wydaje ogólnie dość banalny :)

kk76

Po kilku latach faktycznie mocno naciągnięte (typowo hollywoodzkie) zakończenie, choć teraz myślę, iż w większości filmów ocenianych przeze mnie jako dość dobrych z perspektywy czasu, całkiem na "chłodno" nie ma we mnie już takiego entuzjazmu, ale są filmy, które mogę oglądać w kółko i zawsze odkryję "coś nowego" to te, które noszą znamię "Arcydzieł" :-)

Shui

Szkoda, że ukrywasz swoje filmy i masz zablokowane komentarze. Przejrzałam swoje ulubione i chyba tylko co do Matrixa mam wątpliwości. Chociaż, wtedy to była rewolucja ;)
Ten wiersz Ch. Bukowskiego to z jakiego zbioru? Wygląda na jakiś z późniejszego okresu. Pozdrawiam

kk76

Ukrywam? Patrz, myślałam, że można zobaczyć (najwyraźniej musiałam kiedyś przyblokować w ustawieniach), kk76 (wybacz, ale skojarzył mi się Twój nick z kodeksem karnym :-) ).
Matrix, hmm chyba nie specjalnie oszalałam na jego punkcie, choć wrażenie robił.
Wiersz z "okresu schyłkowego", że tak się wyrażę, wyślę jeśli pozwolisz zaproszenie do Ciebie (niechże stracę, a co mi tam :-)).

Shui

heh k.k. - zatarcie skazania :)
Komentarze dalej zablokowane, więc tak jak się domyślałam - "późny" Bukowski. Czytałaś może "Hollywood"?
To tak a propos "Gry w słowa" ;)

kk76

Kończy się dość ciekawie ;-)
Zapewne, będzie jeszcze nie raz w TV.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones