PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=828056}

Gra o tron: Ostatnia warta

Game of Thrones: The Last Watch
6,9 1 891
ocen
6,9 10 1 1891
Gra o tron: Ostatnia warta
powrót do forum filmu Gra o tron: Ostatnia warta

Praca ludzi nad tym serialem jest nieoceniona ,
ehhh szkoda że to już koniec bo rozwiązania w ostatnim sezonie były zbyt abstrakcyjne
Zabrakło mi więcej wstawek reakcji aktorów , oraz rozwinięcie innych działów produkcji, materiał ogranicza nas do kilku osób co do jakiegoś momentu jest ok ale potem wkracza nuda .... pana statyste bym zostawił bo za jego 5 letnią pracą widać to że to nie jest tylko rola .
Sam materiał mnie osobiście wzruszył i może lekko ugasił rozczarowanie scenariuszem nie które zabiegi (XD tłumaczenie się na początku ile jest roboty ze sztucznym wilkorem [kwestia głaskania] ehhh no jest to takie zakończenie przygody z serialem mam nadzieje że nie tylko mi się podobał ten materiał :D pokazuje on głównie ciężką prace poświęcenie oraz warunki w jakich aktorzy musieli grać :)

ocenił(a) film na 8
krzysztof356

moje rozczarowanie 8 sezonem zmniejszylo się po zobaczeniu tego materialu, faktycznie w kilku momentach wzruszający, pokazuje ile pracy i serca musieli wlozyc ci ludzie w to żeby powstal ten serial, który stal się czescia ich zycia

krzysztof356

Mialam podobne odzczucia ogladajac ten materiał . Wynagrodzil moje rozczarowanie sezonem 8. A gdy Kit zegnal sie z ekipa po zakonczeniu zdjęć ze swoim udzialem, az mi łezka poleciala...

elizabethwesolowska

Ponoć Kit sobie emocjonalnie nie radzi z zakończeniem prac nad serialem i popadł w depresję i alkoholizm. Dzisiaj wypłynęła informacja, że trafił do kliniki odwykowej :(

ocenił(a) film na 3
krzysztof356

tym bardziej przykro ze tyle pracy zostało zmarnowane przez 2 idiotów :/

ocenił(a) film na 9
wild_wolf

I dlatego ten film oceniłeś tak nisko? Oceny są subiektywne, rozumiem. Ale nie rozumiem tak niskiej oceny. Co Ci się w tym filmie nie podobało? Źle zrealizowany? Za mało wywiadów z głównymi bohaterami? Czy co?

ocenił(a) film na 3
Martin

wiesz, najfajniejsze jest to że kompletnie nie mam żadnego powodu żeby ci się tłumaczyć ze swoich wyborów :) poza tym nie jestem facetem :)

ocenił(a) film na 7
wild_wolf

Jak się zna co się lubi, to się nie wie dlaczego się lubi - i odwrotnie? ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones