PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627567}

Gorzkie dojrzewanie

Little Glory
6,1 450
ocen
6,1 10 1 450
Gorzkie dojrzewanie
powrót do forum filmu Gorzkie dojrzewanie

Premiera DVD

ocenił(a) film na 7

Na stronie tego filmu na facebooku wyczytałem ostatnio, że podobno w połowie lutego ma się ukazać wydanie DVD. Fajnie by było, bo na razie nigdzie chyba nie można tego filmu znaleźć...
A też już od jakiego czasu marzy mi się, żeby skądś zdobyć ten film, fabuła ciekawa, no i Hannah wygląda tu wręcz zjawiskowo. ;)

xxzz500

Ja także szukałam i chciałabym jakimś cudem zobaczyć ten film. : )

ocenił(a) film na 7
MKcafee

Mam nadzieję, że faktycznie ukaże się na DVD, wtedy nie powinno być już problemu ze znalezieniem go. :)

xxzz500

No tak, ale zależy czy w Polsce czy np. za granicą. Nigdy właśnie nie wiadomo z tymi premierami.

ocenił(a) film na 7
MKcafee

Na wydanie w Polsce raczej bym niestety nie liczył. :(
Ale jeśli będzie przynajmniej za granicą to już jest też większa szansa, że gdzieś się w necie znajdzie. :)

xxzz500

A ja już sobie robiłam nadzieję. : / No to czekamy !

ocenił(a) film na 7
MKcafee

No ja też bym wolał obejrzeć sobie film z lektorem, no ale czasem nie ma możliwości. :(
A jak już będzie zagraniczna wersja DVD to może ktoś gdzieś umieści wersję z polskimi napisami... W taki sposób zdobyłem inny film z Hanną Murray, "Chatroom".
Także jestem optymistą i czekam. :)

xxzz500

To jest chyba jedyny film przez który nie mogę spać xD Nadzieja zawsze jest. Poza tym, jak zdobędziesz to masz umieścić : )

ocenił(a) film na 7
MKcafee

Na pewno dam znać. ;)
Mnie również ten film nie daje spokoju, obejrzałem już wszystkie z Hanną Murray jakie się do tej pory ukazały, tylko tego nie mogę nigdzie zdobyć... :(
Cała nadzieja w tym wydaniu DVD. :)

xxzz500

Wiem co czujesz. : ) Wierzyć mi się nie chce, że tego filmu nigdzie nie ma. Kiedyś musi się ukazać bo jak nie, to popadnę w rozpacz.

ocenił(a) film na 7
MKcafee

Kiedyś się doczekamy mam nadzieję. :)
A tak z ciekawości, bo domyślam się, że ty chcesz obejrzeć ten film z podobnych powodów co ja, tylko pewnie Tobie chodzi o Camerona Brighta. Mam rację? ;)

xxzz500

Owszem, masz rację. : ) Widziałam PRAWIE wszystkie filmy z nim, a na tym mi najbardziej zależy.

ocenił(a) film na 7
MKcafee

To ja mam tak samo z Hanną. Widziałem nawet krótkometrażowy film "Wings", a "Little Glory" nigdzie nie ma... :(

xxzz500

No i dlatego łączę się z Tobą w bólu.... i próbuję podnieść na duchu, Widziałeś zwiastun(y) np. na YT ?

ocenił(a) film na 7
MKcafee

Tak, widziałem. Były chyba 3, czy może jakiś mi umknął?

xxzz500

Hmm... Chyba nie :) Ja jeszcze widziałam jakiś fragment filmu na YT. Oczywiście nie zrozumiałam co gadają xD

ocenił(a) film na 7
MKcafee

O, to fragmentu filmu chyba nie widziałem, niestety.. :(

xxzz500

Hmm.... Ja go mam na kompie, ale tutaj link mi się nie chce wkleić. A Hannah tam była : (

ocenił(a) film na 7
MKcafee

Oj, to fajnie by było gdybyś mi jakoś go podesłała. :(
A może napisz chociaż tytuł filmiku, to może sam znajdę na YT.... :)

xxzz500

No właśnie sprzęty się buntują. Wpisz sobie na YT : Little Glory Extrait new 3.

ocenił(a) film na 7
MKcafee

A, to jednak znam ten filmik, poznałem już po nazwie. :)
Ale w każdym bądź razie dzięki. ;)

xxzz500

To jesteś na czasie. Wiesz może o co chodzi ? : )

ocenił(a) film na 7
MKcafee

Niestety, z językami obcymi u mnie cieniutko. :(

xxzz500

Ehh.. U mnie też. ; / Przynajmniej jest człowiek - czyli Ty, co łączy się ze mną w bólu. ^ ^

ocenił(a) film na 8
MKcafee

Na zalukaj można znaleźć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones