PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=768719}

Gorzka siedemnastka

The Edge of Seventeen
6,8 32 106
ocen
6,8 10 1 32106
6,6 16
ocen krytyków
Gorzka siedemnastka
powrót do forum filmu Gorzka siedemnastka

Czy administrator strony, mógłby w końcu zareagować na materiały dodawane przez użytkowników? Bogactwo informacji powala, doprawdy.

tolerancja91

niestety wszystko ma kolejki http://www.filmweb.pl/contrib/status niektóre nawet rok. ;)

nieznajomy43

Najbardziej mnie rozwala osoba-imie/nazwisko/data ur.

Kiedyś dodawałem materiały, ale jednak system weryfikacji naprawdę mnie zniechęcił do tego.

filmowy_laufer

prawda, szczególnie, że "zasady" dodawania znajdują się na bloga "użytkowników" jak ten link który podałem wcześniej oraz czasami zmieniają zasady bez poinformowania np. wcześniej w serialach wystarczyło dodać odcinek teraz trzeba dodawać tytuł i datę, zmiana na leprze ale trzeba było samemu zauważyć "wzorzec" tak samo można trafić na różnych weryfikatorów trafiałem na takich którzy poprawiali moje materiały przed dodaniem (literówka, dodatkowe źródło) a czasami na takich co nie akceptowali filmów z MCU jako filmy połączone ze sobą, nawet na takiego co (prawdopodobnie) usuwał moje materiały i dodawał na swój koszt.

Ogólnie, po prostu jest za mało wersyfikatorów. :(


nieznajomy43

Za mało weryfikatorów i sprawa również dotyczy "góry". Zarząd nic nie robi w kierunku rozwijania portalu, bardziej skupia się na jego wyglądzie (a i tak strona profilu nie pasuje do reszty, jest cały czas w starym formacie).

filmowy_laufer

Nawet na stronie profilu nie ma ciągłości - np. w sekcji "najwyżej oceniane" pod polskim tytułem, nie ma oryginalnego, a sam rok. Podobnie boksy z linkami umożliwiającymi dodawanie kontrybucji znikają na podstronach - kliknij choćby w "obsadę" a nie uraczysz, żeby coś dodać trzeba cofać do głównej.

Małe rzeczy świadczące o dużej ignorancji i chyba braku nie tylko weryfikatorów, ale także programistów IT, testerów mieć nie muszą bo takie rzeczy zgłaszają oddolnie userzy - co wydawać by się mogło sporym ułatwieniem, ale i tak jest to totalnie ignorowane.

Ja czasem dodaję materiały, ale praktycznie wyłącznie do projektów mnie interesujących i z tymi opóźnieniami w weryfikacji jest przynajmniej taki plus, że dodając jakąś kontrę na etapie produkcji filmu, akceptują ją po np. roku, gdy film jest już do obejrzenia. Działa to jak swoisty przypominacz, lepiej niż ta opcja "chcę obejrzeć", która nie oferuje żadnego filtrowania / sortowania. To takie moje prywatne silver lining do obecnego status-quo :).

nieznajomy43

Który weryfikator Ci usuwał kontry i sam je dodawal?

filmowy_laufer

Dokładnie, też sobie już dawno odpuściłam.

ocenił(a) film na 8
Tigercub

Im się nie spieszy. Nie warto.

sakebi

W sumie mnie to dziwi, że się nie spieszy.
Tak na prawdę wszyscy którzy tu dodają (łącznie ze mną) robią to za free, a portal na tym zarabia.
Skoro nikomu za to nie płacą to powinni bardziej się postarać :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones