PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10462}

Gorące miejsce

The Hot Spot
6,4 1 250
ocen
6,4 10 1 1250
Gorące miejsce
powrót do forum filmu Gorące miejsce

trzeba przyznać że Dennis Hopper umie też i zrobić iście amerykański film. Klimatu nie
można mu odmówić, intryga też interesująca, Don 'Policjant z Miami' Johnson + Virgina
Madsen jako femme fatale no i ta młoda zjawiskowa Jeniffer Conelly (wow!), plus plejada dobrych drugoplanowych amerykańskich aktorów, a w tle przygrywające jazzowe
kawałki.

Nu_RaKu

gdzie go można dostać np na dvd? czy wiesz kiedy będzie leciał w tv ?chętnie bym zobaczyła ale nie ma jak.........:(

ocenił(a) film na 7
kivinka

ja oglądałem na kanale MGM, tam właśnie dają takie mało znane i nigdzie nie emitowane amerykańskie filmy. Ale też bez przesady, nie jest taki świetny (do Easy Ridera nawet nie ma startu) ja obejrzałem tylko dlatego że trafiłem przypadkiem i skojarzyłem znane nazwiska.

Nu_RaKu

właśnie nie mam MGM ........ :( jakbyś kiedyś gdzie dorwał w tv lub gdzieś indziej daj znać... pozdrawiam i z góry dziękuje!:)))

kivinka

Wrzucilem na YT

ocenił(a) film na 6
Nu_RaKu

Nic dodać, nic ująć. :) Niesamowicie nastrojowa historia, chociaż ja osobiście za takim małomiasteczkowym nastrojem nie przepadam :)

użytkownik usunięty
Nu_RaKu

Potwierdzam, nastrojowy neo-noir, z dusznym klimatem i intrygą. Nic sie nie zestarzał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones