PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006851}
5,0 372
oceny
5,0 10 1 372
7,3 3
oceny krytyków
God's Country
powrót do forum filmu God's Country

Takie odniosłem wrażenie z tego filmu. Normalnie sama dekadencja, nieszczęścia, depresje, agresja.

Ale film znakomicie odpowiada na jedno pytanie: - Co się dzieje z babą bez chłopa? ;).

ocenił(a) film na 6
mordachamordasinski

tak jak ten post odpowiada na pytanie co się dzieje z debilem bez mózgu...

ocenił(a) film na 4
sobanek

To co się z tobą dzieje?

ocenił(a) film na 6
mordachamordasinski

nic, nie lubie szowinistycznych oszołomów...

ocenił(a) film na 4
sobanek

A ja nie lubię zniewieściałych chamów.

ocenił(a) film na 6
mordachamordasinski

chamem to jesteś na pewno ty i na pewno nie zniewieściałym a wręcz mizoginicznym

ocenił(a) film na 4
sobanek

Jasne, takie samo chamstwo widać w każdym twoim komentarzu pod tym filmem. Masz coś sensownego do powiedzenia o filmie, czy dostałeś z liścia, bo nie posoliłeś zupy i teraz wlazłeś tu płakać? Smutny, prosty chłopie bez poczucia humoru.

ocenił(a) film na 6
mordachamordasinski

możesz swoje wydumane komentarze schowac sobie w buty matole, spacer sobie zrob bo mozg zaczyna ci sie kisic. Dla mnie koniec dyskusji

ocenił(a) film na 4
sobanek

Nie powinieneś w ogóle zaczynać tego trollingu zanim nie napiłeś się kompotu, Walduś :).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
sobanek

Ty, Sobanek nie bądź taki mądry. Na muchy wyciągasz ciężką artylerię. Mordamordasinski ma dużo racji, a główna bohaterka filmu to wredny babsztyl, którego nie chciałbym spotkać w życiu w żadnych okolicznościach. I w dodatku czarna rasistka. Tak myślę, skoro robi awanturę, że za mało jest czarnych (kolorowych) wśród wykładowców uczelni. Dla niej kolor skóry ważniejszy niż kwalifikacje. I potem mamy stada czarnoskórych oszołomów, którzy zwykłym ludziom każą klękać na ulicach i traktują to, jako oczywistą formę przeproszenia za czasy niewolnictwa, kretyni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones