PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671014}

Goście, goście III: Rewolucja

Les Visiteurs: La Révolution
5,5 7 936
ocen
5,5 10 1 7936
Goście, goście III: Rewolucja
powrót do forum filmu Goście, goście III: Rewolucja

No w kóńcu :P:P

ocenił(a) film na 5

No proszę jaka niespodzianka aż miło się zrobiło na twarzy jedna z moich najlepszych komedii jednak następna część powstaje dobrze że starzy aktorzy powracają a nie jak ten gniot Goście w Ameryce czyli Tak jak się kończyła druga część przenieśli się podczas rewolucji Francuskiej Napoleon przodkiem Uj będzie dobrze czekam z nie cierpliwością :P:P:P

ocenił(a) film na 8
Aaron_4

Tylko ciekawe, kto zagra Beatrice?

karlolek91

No przecież masz w obsadzie :)

ocenił(a) film na 8
Kasprov

Niby mam, ale kto wie, czy to ostateczna obsada? Nie miałbym nic przeciwko Valérie Lemercier.

karlolek91

Tak się składa, że ja tworzę tę stronę, więc jak tylko coś się zmieni w obsadzie to zaraz poprawię :)

ocenił(a) film na 8
Kasprov

A skąd czerpiesz informacje o powstawaniu filmu? Pewnie we Francji to wiadomość nr 1, a przynajmniej 2.

karlolek91

Nie jest żadną tajemnicą, że informacje pozyskujemy (dodający) z wielu stron takich jak tu.http://www.filmweb.pl/user/Ambi
jest to spis stron kin filmowych innych państw, oraz np. imbd, filmpolski i wiele, wiele innych. Dodając np. plakaty korzystasz z jeszcze innych stron np. impawards. :)

ocenił(a) film na 8
Kasprov

Miałem na myśli konkretnie ten film, a jego raczej na Filmpolski.pl nie znajdziemy. Myślałem, że znasz francuski i czytasz np. jakiś tamtejszy serwis informacyjny, gdzie podano tę informację. Tak jak w Polsce mówi się np. o powstawaniu filmu o Smoleńsku.

karlolek91

Powyżej przedstawiłem strony, które są potrzebne (choć to zaledwie kropla w morzu) do dodawania materiałów na FW.. Żeby dodawać trzeba szukać, to wszystko. Oczywiście język się przydaje, choć bardziej do tłumaczenia ról. Jest jeszcze druga sprawa, nawet jeśli znajdziesz obsadę do jakiegoś filmu, to nie jest powiedziane, że zostanie ona dodana na Filmweb, weryfikator musi ją jeszcze zaakceptować, a do tego jest potrzebne wiarygodne źródło, takie jak imbd czy filmpolski, np informacje z różnego rodzaju forum nie są wiarygodne.

ocenił(a) film na 8
Kasprov

Chyba się nie zrozumieliśmy. Nie pytałem, na czym polega dodawanie materiałów do bazy Filmwebu, bo to mniej więcej wiem (wystarczy spojrzeć, ile mam punktów w rankingu). Napisałeś, że tworzysz stronę o "Goście, goście 3", więc zakładałem, że jesteś jakimś fanem tego filmu. I że masz trochę lepsze dojście do informacji nt. powstawania filmu, np. stronę jakiegoś francuskiego forum filmowego lub serwisu, a nie tylko kopiujesz to, co opublikuje IMDb czy inny serwis filmowy w swojej bazie. Bo – nie ukrywajmy – na tym głównie polega praca dodających coś na Filmwebie – na kopiowaniu bazy serwisu filmowego nr 1 na świecie. Dlatego też mam tyle problemów z dodawaniem filmów polskich, które nie istnieją w bazie Amerykanów, bo Polacy za jedyne wiarygodne źródło informacji uznają amerykańską bazę filmową. To jest absurd.

karlolek91

"Napisałeś, że tworzysz stronę o "Goście, goście 3", więc zakładałem, że jesteś jakimś fanem tego filmu." Zgadza się :) Forum jak napisałem wcześniej odpada. Właśnie dodawanie obsad polega na kopiowaniu oraz tłumaczeniu ról na nasze. Nic więcej nie można zrobić :)

ocenił(a) film na 8
Kasprov

I to jest właśnie błędne założenie. A dlaczego forum ma odpaść, jeśli (załóżmy) istniałoby np. oficjalne forum producentów filmu i oni podaliby tę informację? Albo zastanów się: Jeśli wiarygodnym źródłem informacji przy dodawaniu do Filmwebu jest IMDb, to co jest wiarygodnym źródłem informacji przy dodawaniu do IMDb – Filmweb? Ktoś musi być pierwszy. Dla mnie absurdem jest, że na akceptację obsady na Filmwebie trzeba czekać jakieś 3 miesiące, a często okazuje się, że ta zostaje odrzucona z powodu jakiegoś detalu, który mógł wyedytować sam weryfikator, ale mu się nie chciało.

karlolek91

Takie zasady obecnie panują i trzeba się dostosować. Na obsadę czeka się około 1 miesiąca :)

ocenił(a) film na 8
Kasprov

Te zasady są absurdalne i jeśli dalej zamierzają to ciągnąć, to nigdy Filmweb nie ma szans dogonić IMDb, tylko będzie jego marną kopią. Lepiej pobawić się w tworzenie Wikipedii. A kiedy mówiłem o innych źródłach informacji, miałem na myśli np. takie rzeczy: http://lci.tf1.fr/cinema/news/christian-clavier-prepare-les-visiteurs-3-7573902. html – http://www.legorafi.fr/2012/10/24/les-visiteurs-3-les-francais-partages-entre-tr istesse-et-resignation/ – Tylko jak biedny weryfikator ma to zaakceptować, jeśli nie zna francuskiego? W komentarzach można przeczytać krytyczne uwagi co do powstawania trzeciej części. Widać, we Francji nie wszyscy cieszą się z kontynuacji.

karlolek91

Wg Filmwebu, strony, które podałeś są niewiarygodne, a to, że jakiś weryfikator zna francuski, bądź nie zna niema nic do rzeczy, bo takie informacje można wyciągnąć z tekstu intuicyjnie no i w sumie zawsze zostaje translator :) Myślę, że temat został wyczerpany, przynajmniej jeżeli chodzi o mnie i moje uprawnienia tutaj, które zresztą jak sam wiesz nie są zbyt rozbudowane i nie mamy wiele do gadania :D

ocenił(a) film na 7
Kasprov

trzeba czekać aż rok ? -,-

Diablicaaa

Oj, nie chce cię martwić, ale obawiam się, że nie rok, bo data premiery w Polsce będzie pewnie po koniec 2014 znając życie, albo raczej nasze realia :(

ocenił(a) film na 7
Kasprov

ahh to jeszcze super ;D
szkoda że tak dlugoo trzeba czekac ; /

Kasprov

mam nadzieje że się rozmyślą co do tej blond ropuchy, ta oryginalna szatynka nawet dziś wyglada sexownie

Aaron_4

Nieźle, nie wiedziałem że kręcą :)

Aaron_4

Moje marzenia się spełniają z tym filmem :)) Super, ależ się cieszę, kupię bilet w ciemno

ocenił(a) film na 7
Aaron_4

Wspaniała informacja, już czekam z niecierpliwością!!!

ocenił(a) film na 7
Aaron_4

No ciekawe jak to wszystko będzie... ciekawe..
aktorzy pewnie już trochę się postarzeli więc.. nie wiem czy efekt i humorystyka będzie ta sama co w poprzednich częściach.

Aaron_4

Wiadomości na francuskich portalach z października 2012 podały, ze 3 część jest już zaplanowana na 2014 r., a Christian Clavier pracuje nad scenariuszem :)

ocenił(a) film na 9
lulubelle

Informacja z wczoraj: Na festiwalu w Cannes Clavier oficjalnie powiedział, że podpisał umowę z wytwórnią filmową ''Gaumont" i że wraz z Maire Poiré są już na ukończeniu scenariusza. Więcej tutaj:

http://lci.tf1.fr/cinema/news/les-visiteurs-christian-clavier-va-revenir-en-jacq uouille-7975346.html

maciek608

która cześć wam się bardziej podobała 1 czy 2 moja ulubiona scena to jak godfrid i uj straszyli tego chłopaka,żeby się uczył było to w 2 cześci albo jak uj odciał wode panom strażakom i mówił "okej'

maciek608

co chcielibysci w 3 czesci ciag dalszy 2 jak przeniesli sie do francji i spotkali przodka pana uja czy moze cos zupelnie innego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones