PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=61}

Goście, goście II - korytarz czasu

Les Couloirs du temps: Les visiteurs 2
6,8 48 010
ocen
6,8 10 1 48010
7,3 3
oceny krytyków
Goście, goście II korytarz czasu
powrót do forum filmu Goście, goście II - korytarz czasu

Film który zrozumie tylko ktoś naprawdę inteligentny. Wariacja, która nigdy się nie skończy. Mam
wrażenie, że nawet reżyser nie miał pojęcia, co się dzieje. Trzeba pooglądać pierwszą część, żeby
mieć ogólne pojęcie, kto jest kim. ALE UWAGA - są dwie wersje lektora. Wulgarna, i normalna.
Lepiej (i śmieszniej) jest z tą normalną. Podejrzewam że aktor grający Ui, ma ADHD. Ale postawa
lady "Lafiryndy", to POTĘŻNY :))) WZORZEC CIERPLIWOŚCI. No i rozwaliła mnie "Zacna Prukwa".

Komedia dopracowana najbardziej ze wszystkich. Komedia najgorzej zrobiona ze wszystkich.
Komedia najbardziej debilna ze wszystkich. Komedia najśmieszniejsza ze wszystkich. Chciałem
to wyłączyć jak najszybciej, ale nie mogłem!!!! Nie wierzyłem w to, co widziałem.

jpytel

Najbardziej DEBILNY film. Film który zrozumie tylko ktoś naprawdę inteligentny ... ciekawe ...
Rozumiem, że Ty zrozumiałeś :)

musicmans

Rozumiem, że Ty nie ;)

elpe13_2

Dokładnie tak ! Nie zrozumiałem :( Tego co napisałeś. Po ilości odniesień do wątku mam dziwne wrażenie, że nie tylko ja ;)

ocenił(a) film na 10
jpytel

Mam podobne odczucia :) Pomysł był przede wszystkim idealny a to połowa sukcesu. Można było go łatwo zepsuć ale genialni aktorzy i świetny scenariusz zrobiły z tego moją ulubioną komedią. Ja to oglądałem z 50 razy i za każdym razem mam taką samą bekę.

ocenił(a) film na 6
jpytel

Przynajmniej ten film nie jest nadziany "humorem kloacznym" którego teraz pełno w wielu "komediach" a którego nie lubię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones