PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=61}

Goście, goście II - korytarz czasu

Les Couloirs du temps: Les visiteurs 2
6,8 48 013
ocen
6,8 10 1 48013
7,3 3
oceny krytyków
Goście, goście II korytarz czasu
powrót do forum filmu Goście, goście II - korytarz czasu

Genialny scenariusz, prześmieszne dialogi i kapitalni Jean Reno z Christian Clavier. Świetny,
przezabawny.

ocenił(a) film na 8
nikah

Również uważam że nowa Beatrice tu nie pasuje.

ocenił(a) film na 4
Aldon

Nom. Fatalna jest ta druga aktorka.

ocenił(a) film na 9
nikah

Minus za zmianę, bo trzeba się przyzwyczaić ale moim zdaniem nowa Beatrice była lepsza :) więcej humoru i nie była tak przytrzymana jak "starsza" Beatrice :D

ocenił(a) film na 7
nikah

Też dałem 1 w dół za brak Valérie Lemercier. Czy ktoś wie dlaczego nie zagrała w dwójce?

ocenił(a) film na 7
Mistrzu-1

Les Visiteurs to jeden z kultowych francuskich filmów. Wydana w 1993 roku komedia odniosła prawdziwy sukces kasowy. Wśród głównych bohaterów znajdziemy znanych aktorów, takich jak Jean Reno , Christian Clavier czy Valérie Lemercier, interpretatorka Béatrice de Montmirail. "Uwielbiam Béatrice de Montmirail! Zawsze lubię grać burżuazję. Nadal będzie ich dużo w moich programach. To bardzo zabawne postacie, bo w nic nie wątpią" - zwierzyła się Europa 1 Mimo ciekawej roli , aktorka nie kontynuowała przygody w The Visitors 2.Aktorka miała szczególnie złe doświadczenia z kręceniem pierwszej części, ponieważ nie nadawała na tych samych falach co reżyser. „Kiedy trzeba było przenieść na ekran moją postać wielkiego mieszczanina, było to skomplikowane: za bardzo obawiałam się roli. Nagle to, co zaproponowałam, nie było zbyt kolorowe” – zdradzała na łamach „ Premiery ” w 2017.

ocenił(a) film na 7
Mistrzu-1

Podczas kręcenia 56-letnia aktorka również czuła się wykluczona z gangu , co ujawniła w Le Monde w 2008 roku. „Wszyscy jedli beze mnie, oddzielili mnie od Isabelle Nanty, z którą czułam się blisko. Widziałem Marie-Anne Chazel wysiadła, wykrzyknęła: „Oto wreszcie zabawna kobieta” ”. Z powodu tego złego doświadczenia wolała odmówić gry w sequelu. Dlatego to Muriel Robin zajęła jej miejsce w drugiej części. „Czasami zgadzamy się na zrobienie filmu, nie wiedząc tak naprawdę, co może dać. Ale tak naprawdę tego nie czułem… A sequel nie udowodnił, że się mylę”, oświadczył w Téléramaw 2017 roku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones