PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519}

Goło i wesoło

The Full Monty
7,2 15 803
oceny
7,2 10 1 15803
6,6 5
ocen krytyków
Goło i wesoło
powrót do forum filmu Goło i wesoło

Żałosny film

ocenił(a) film na 1

Było goło i bardzo smutno, wręcz żałośnie. Najgorszy film, jaki w tym roku widziałem. Niby komedia, a taka dołująca i przygnębiająca, że z trudem dotrwałem do końca. Przestrzegam wszystkich, którzy uwierzyli sloganom reklamowym, recenzjom i nominacji do Oscara za najlepszy film (!)

[2 kwietnia 98, Tatry, Łódź]

ocenił(a) film na 8
Mario

nie. . .
jestem pewien czy tak jest. . .
może nie jest jakimś genialnym filmem i nominacja do oscara nie jest zbyt trafiona, ale nie jest to film żałosny, smutny, dołujący, przygnebiający i nudny, że nie można wytrzymać do końca, jak to ty napisałeś. goło i wesoło to film śmieszny, dobry i wciągający. . .gorąco polecam!!!!!

ocenił(a) film na 8
Mario

Ja też protestuję.
Niech i mnie wolno będzie wyrazić sprzeciw wobec uznania "The Full Monty" za najbardziej dołujący i żałosny film sezonu. Chyba miałeś zły dzień, gdy poszedłeś na niego do kina. Nie dość, że intencje reżysera były bez wątpienia skrajnie odmienne, to nawet śmiem twierdzić, iż rzeczywiście niezwykle pozytywny przekaz filmu jest jak najbardziej widoczny i gdyby tego było mało, nie zgadzam się z Fredem, że nominacja do Oscara była w tym wypadku "nietrafiona". A niby czego brakowało temu filmowi, żeby nie dostać Oscara? Czyżby chodziło o tematykę? Może mało hollywoodzka?

Mario

zal mi Cie
to, przepraszam, jaki film jest dla Ciebie w takim razie wesoly?

użytkownik usunięty
Mario

kpisz czy o droge pytasz??
Chyba pomylily Ci sie filmy!! Jak mozna napisac, ze to dolujacy i zalosny film??!!!!Przygnebiajacy>>???!! To jedna z najlepszych komedii i przy tym nieglupia i angielskaTo nie pytam o Twoje reakcje po Requiem dla snu. ...
Ale o gustach wszak sie nie dykutuje...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones