PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128401}

Ghidorah - Trójgłowy potwór

San daikaijû: Chikyû saidai no kessen
6,5 1 180
ocen
6,5 10 1 1180
Ghidorah Trójgłowy potwór
powrót do forum filmu Ghidorah - Trójgłowy potwór

Początek w miare ciekawy, ale duża część środka była po prostu nudna. Jednak walki uratowały w pewnym stopniu ten film. Walka Godzilli z Rodanem była dobra, tak dobra, że zapomniałem wogóle, że prawdziwym zagrożeniem jest Ghidorah. Sama walka z Ghidorah była fajna tylko Mothra mnie denerwowała bo kręciła się pod nogami ;/ 6/10

Cyryn

Szczerze mówiąc Gojira w Showa wygląda dość... zabawnie ;D Jakoś te walki mniej mnie pociągają niż te z serii Heisei.

ocenił(a) film na 4
Pikuslaw

Bo są słabe. Godzilla w tym filmie wygląda jak potwór z zespołem downa (podobnie jak w większości filmów z Showa) i nie mówię tu o samym wyglądzie, ale też o poruszaniu się... Jeeezu, patrzeć na to nie mogłem, a walka z Rodanem to kompletna porażka, szczególnie te "dziobnięcia" Rodana w pysk Godzilli. Jeśli chodzi o image potworów w serii showa, to jedyny poziom trzyma Godzilla w pierwszej części oraz Hedora. Pod względem efektów specjalnych najlepsza jest seria Heisei, bo Shinsei to totalna pomyłka (plastikowo wyglądające potwory w Final Wars...).
A wracając do Hedory to nie wiem kto wpada na tak idiotyczne pomysły jak latająca Godzilla albo (w przypadku serii Heisei) Godzilla która biegnie (plan, który na szczęście nie wszedł w życie). Kurde, w Biollante, filmie z 1989 roku są lepsze efekty niż w takim Megaguirusie, zero konsekwencji...

ocenił(a) film na 5
What_The_Fuck

Biollante to najlepsza cześć i miała najlepsze efekty z całej serii. Jedynie dobre miał jeszcze Król Ghidorah z 92, Mothra z 64 i ewentualnie Mothra z 92 (choć blue screen się kłania). III seria pod względem efektów to jakaś porażka (pod względem efektów, bo niektóre filmy, notable niezłe. ). I seria w swoich czasach (i jak na swoje czasy) miała niezłe efekty, choć dziś już raczej się zestarzały. A najgorsze efekty w serii miał chyba Destruktor .

ocenił(a) film na 5
Goro_Gondo

(W całej serii). Bo film z 95 roku, a filmy z lat 60 miały lepsze efekty.

ocenił(a) film na 3
Cyryn

chodzi o Andrzeja Rodana?

ocenił(a) film na 6
Cyryn

walka Godzilli z Rodanem po prostu rozwala

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones