PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154964}

Gdyby jutra nie było

Kal Ho Naa Ho
7,7 22 769
ocen
7,7 10 1 22769
Gdyby jutra nie było
powrót do forum filmu Gdyby jutra nie było

Piękna historia

ocenił(a) film na 9

Dla mnie jeden z najlepszych filmów bollywood, pierwszy z tego gatunku, który naprawdę mnie wzruszył. SRK zagrał fantastycznie.

Sathiya

Ja obejrzałam prawie 170 filmów Bollywood i to nadal jest mój numer jeden. Mnie również żaden inny film tak nie wzruszył. :)

ocenił(a) film na 8
Sathiya

A ja jestem w lekkim szoku, bo jestem facetem, bollywoodu nie lubię, romansidło mnie męczą... a ten film (oglądany początkowo jednym okiem, gdy leciał na dvd puszczony przez siostrę) spodobał mi się bardzo i również mnie wzruszył. Większość filmów bollywoodzkich dalej do mnie nie przemawia, ale ten ma w sobie to coś.

Bernierdh

Może nie trafiłeś jeszcze na inne dobre filmy Bolly, nie zniechęcaj się,a te popularne wcale nie są najlepsze. Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 8
Bernierdh

mam podobnie jak ty. Ten film obejrzałam tylko z racji zupełnej nudy. A tak mnie wciągnął, że nawet nie zauważyłam kiedy te 3 godziny minęły. Z racji tego filmu obejrzałam kilka innych bollywoodzkich, ale żaden nie dorównywał

ocenił(a) film na 7
Sathiya

Ten film jest inny niż wszystkie Bollywood, fakt ma ten klimat, ale nie ma nadmiaru kiczu, który czasem męczy. Bardzo trudno mi się wzruszyć na filmach, ale ten oglądałam 6 razy i za każdym po prostu miałam poduszkę mokrą od łez. Nie wiem co ma w sobie ten film, że wywołuje u mnie taką reakcję, ale na pewno nie raz jeszcze do niego wrócę. Polecam !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones