PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10041299}

Gdy rodzi się zło

Cuando acecha la maldad
6,5 5 669
ocen
6,5 10 1 5669
7,1 14
ocen krytyków
Gdy rodzi się zło
powrót do forum filmu Gdy rodzi się zło

ocena 8/10

ocenił(a) film na 8

nie mam pojęcia co to za ludzie, którzy wystawiają tak niską ocenę temu filmowi, ani co to za idiota, który nosi miano "krytyka" na tym portalu, który wystawił 2/10, ale jeśli ktoś się zastanawia nad seansem to proszę nie sugerować się niską oceną... jest to najprawdopodobniej jeden z lepszych i bardziej oryginalnych horrorów jakie powstały po "hereditary", nie zamierzam wdawać się w detale, żeby niczego nie spoilerować, ale już pierwsze 10min to konkret, a później jest tylko jeszcze lepiej i ciekawiej... życzyłbym sobie i wszystkim więcej takich produkcji!

ocenił(a) film na 7
G_R_Z_3_C_II_U

Sporo racji w tym jest. Faktycznie ciekawa atmosfera, nieszablonowy pomysł, a przede wszystkim bezkompromisowe wykonanie pełne wizualnej masakry. Zabrakło tylko jakieś dobrego podsumowania całej historii.

ocenił(a) film na 9
RipRoy

Spokojnie 8-9/10. Tak sajebistego horroru nie widziałem od lat

ocenił(a) film na 9
RipRoy

pewnie dlatego żeby zrobić sequel ;)

ocenił(a) film na 7
G_R_Z_3_C_II_U

True, bardzo lubie Pełną Salę, ale ta "opinia" jest zenujaca i pokazuje kompletny brak wyczucia i zaniechania jakiejkolwiek proby wyszukania kontekstu (a przeciez to nie jest glupi shocker tylko film "o czymś"). Obciach. A film jest znakomity, okrutny i mocny, z wlasnym pomyslem na lore i grozę.

ocenił(a) film na 7
G_R_Z_3_C_II_U

Dzięki tej opinii postanowiłam obejrzeć film i... dziękuję! Film jest naprawdę dobry. Kompletnie nie rozumiem oceny "krytyka" na 2.

ocenił(a) film na 5
G_R_Z_3_C_II_U

z checia poczytam co bylo takie dobre

ocenił(a) film na 8
Blodek

wszystko, od pomysłu po wykonanie... widzę, że oceniłeś 5/10, masz do tego prawo, ale jeśli widziałeś lepszy horror w ciągu ostatnich 4-5 lat to możesz się tym pochwalić przed wszystkimi i przy okazji polecić tytuł, osobiście ja lepszego nie widziałem od 2018r, a widziałem ich sporo

ocenił(a) film na 6
G_R_Z_3_C_II_U

Kilka fajnych scen , ale wszystko sklejone dziwnie. sama wizja bardzo fajna i gdyby nie ten zlepek to trzymałby bardziej w napięciu. samo pokonywanie demona też takie średnie. babka która się tym zajmuje dopiero po jakimś czasie się z tym ujawnia jakby grała głupią. potem ginie bezsensownie, a niby się nie bała... troche takich kwiatków dziwnych było przez co film tracił na klimacie.
Nefarious w tym roku chyba najlepszy.

ocenił(a) film na 6
Blodek

Poprawnie wykonane europejskie kino grozy i tyle. Skąd zachwyty? Nie wiadomo.

ocenił(a) film na 8
Swir

Wiadomo, osoby zachwycone opisują tu przecież, czemu się zachwyxają, wystarczy przeczytać. W normalności filmowej, gdzie wiadra pomyj wylewane są przez niezachwyconych filmami internautów, moim zdaniem zazwyczaj przesadnie, a wiele filmów jest po prostu słabych i nie ma szans na wywołanie większej pozytywnej reakcji, zdecydowanie wolę sytuację, gdy film dla wielu tylko poprawny czy przyzwoity potrafi zauważalną liczbę zachwycić.

ocenił(a) film na 8
Swir

O, to Argentyna leży w Europie? Ciekawe...

G_R_Z_3_C_II_U

A ja mam pytanie, gdzie obejrzałeś ten film? Bo nie mogę go nigdzie znaleźć

ocenił(a) film na 8
karolpolak25

jest dostępny na Prime, ale potrzebujesz expressvpn lub nordvpn, żeby go obejrzeć, bo aktualnie nie jest udostępniany na Polskę, a ponieważ ma bardzo małą dystrybucję jest możliwe, że w ogóle nie trafi do polskiego dystrybutora, pozostaje liczyć na to, że ludzie z "velvet spoon" się nim zainteresują... no i zawsze możesz go też znaleźć na zatoce

karolpolak25

e kino tv

ocenił(a) film na 4
karolpolak25

Był na maratonie grozy w kinie...

ocenił(a) film na 6
G_R_Z_3_C_II_U

Przecież ten film ma wysoką ocenę 6,5 od krytyki i widzów

ocenił(a) film na 8
maciekb80

teraz tak, 2 miesiące temu jedyny krytyk jaki ten film ocenił, dał ocenę 2/10 i komentarz xD a oceny użytkowników były niskie przy zupełnym braku komentarzy

ocenił(a) film na 2
G_R_Z_3_C_II_U

Film miał błędy logiczne, postacie były głupie i bez osobowości. Wiele niepotrzebnych scen. Za fakt nieszablonowego pomysłu i przemocy wobec dzieci - okej, można się pokusić o wyższą ocenę, ale w tym przypadku o wiele bardziej polecalabym Baby Blues, bo ten film fabularnie był bagnem.

ocenił(a) film na 4
3deklinacja

Nie było aż tak źle, choć jak dla mnie, raczej nie dobrze (u mnie film na starcie ma 7). Generalnie film był raczej nudnawy, choć czasem zgrzytałem zębami widząc wyłażącą z niego głupotę.

ocenił(a) film na 1
3deklinacja

Taka prawda...film tak glupi ze ledwo 20 min idzie wytrzymac.... Totalne pomieszanie z poplataniem... A autystyczny dzieciak ktory non stop tylko drze Yyy yyyy yyyyy doslownie wk****a widza anizeli ma jakis sens

ocenił(a) film na 7
3deklinacja

Jakie błędy?

ocenił(a) film na 7
3deklinacja

Film błędów nie miał ale pokazywał jak człowiek popełnia błędy,bez tego nie byłoby filmu

G_R_Z_3_C_II_U

ci co dają temu filmowi 2/10 to są ci sami co uważają za super horrory krzyk albo piłę XD ale każdy ma prawo oceniać, kiedyś krytyk filmowy to był zawód, dziś w dobie internetu to gówno wiem ale się wypowiem to zawód :Dale wiesz to jak z muzyką nie to co się większości podoba jest najlepsze, bo tłum uwielbia prostą plebejską rozrywkę typu disco polo i martyniuk, tak samo wolą te badziewne slashery niż coś dobrego, ten sam reżyser zrobił film Nocne istoty, to obecnie jeden z moich top 3 horrorów ever a niskie oceny ma.

G_R_Z_3_C_II_U

Krytycy wolą dać 8 czy 9 filmom typu zielona granicą, nie sugerował bym się ocena tych pseudo znawców. Trzeba ich ignorować. Co do tego filmu mocne 8 i jak najbardziej zasłużone.

G_R_Z_3_C_II_U

Ty jesteś idiotą. Jednym się podoba innym nie.

G_R_Z_3_C_II_U

Ten sam głupek "krytyk" hehe co ocenił ten film na 2 - dał 10tke za film Springbreakers - chłop odklejony - dzięki za recenzje - sprawdze

G_R_Z_3_C_II_U

“Krytycy” na tej stronie to idioci nie wiesz? Jak masz wysoką ocenę od tych pajaców to omijaj łukiem ten film bo albo zemdlejesz albo nie doczekasz końca! To jest jakaś banda samobójów wiadomo czego co lubią się potrzymać razem przed ekranem. Dramat i żałość 

ocenił(a) film na 6
G_R_Z_3_C_II_U

Jak dla mnie lepsze niż nowy Omen nad którym wszyscy się spuszczają.

ocenił(a) film na 7
G_R_Z_3_C_II_U

Właśnie wróciłem z kina. Świetny horror, a ocena pseudo krytyka to jakaś kpina. Co to za gość w ogóle? Film polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones