PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10041299}

Gdy rodzi się zło

Cuando acecha la maldad
6,5 5 669
ocen
6,5 10 1 5669
7,1 14
ocen krytyków
Gdy rodzi się zło
powrót do forum filmu Gdy rodzi się zło

Scena Matki

ocenił(a) film na 8

Scena jak brat jedzie po lesie i widzi matkce zzerajaca glowe syna bezcenna. Ta muzyka i klimat przez te kilka minut nie do opisania. Dawno nie widzialem czegos tak mocnego. Az mi sie goraco zrobilo przez chwile. Ogolnie film na ogromny plus. Wkoncu cos nowego! Pozycja obowiazkowa.

ocenił(a) film na 7
Ameshian

Po tym jak Mirtha mówi że kiedyś "egzorcyzmowali" gościa który wyrzygał własną rodzinę i jak pokazali ujęcie tej kobiety niosącej syna to wiedziałem że będzie "dziecko na wynos". :-P. Przy okazji to podobna tematyka jest w serii książek Briana Keene o zombie . Jak pan zna angielski to całkiem dobra .

ocenił(a) film na 8
Ameshian

Zgadzam się. Obok sceny z psem i dziewczynką najmicniejsza w całym filmie. Muzyka swoją drogą ale największą robotę zrobiła tutaj praca kamery. Swoją drogą jest to jeden z najlepiej nakręconych horrorów jakie oglądałem,a widziałem ich naprawdę sporo.

ocenił(a) film na 9
Gacek19

mnie się cofnęło na scenie z włosami babci w gardle... Dosłownie. Nigdy nie mialam takiej reakcji w kinie.

ocenił(a) film na 8
inia87

Mnie też wtedy złapała "cofka"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones