PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10041299}

Gdy rodzi się zło

Cuando acecha la maldad
6,5 5 651
ocen
6,5 10 1 5651
7,1 13
ocen krytyków
Gdy rodzi się zło
powrót do forum filmu Gdy rodzi się zło

Najlepszy horror 2023?

ocenił(a) film na 9

Bardzo nietypowo podchodzi do tematu opętania, trzyma praktycznie cały czas w napięciu. Znakomity film warty obejrzenia, zawiera dużo brutalnych scen, nie dla słabszych oglądających.

ocenił(a) film na 8
2Doc7

Naprawdę dobra historia, oryginalność i coś innego, potrafi zaskoczyć, potrafi obrzydzić, do tego kilka świetnych pomysłów i naprawdę mocnych scen, uderzająca charakteryzacja. Na oewno jeden z najlepszych horrorów tego roku dla mnie i warto sprawdzić i przetestować swoje nerwy.

ocenił(a) film na 8
tawindan

Popieram. Oglądałam dziś w kinie. Daje taka mocna 8. Rzadko horrory są tak udane. Ten jest oryginalny i wciągający, trzyma w napięciu, muzyka jest genialna.

2Doc7

Nie jest to horror klasy B???

ocenił(a) film na 9
2Doc7

Filmy klasy B charakteryzują się kiepską fabułą, niezbyt wyszukaną grą aktorską, a nierzadko też przemocą i sporą ilością nagich piersi, które można oglądać na ekranie. Klasa B to głównie horrory, kryminały i filmy

ocenił(a) film na 8
Dawid_11

Ten film na pewno ma intrygujący pomysł wyjściowy, aktorstwo jest ok, nagości brak, przemoc przemyslana i uderzająca mocno.

Dawid_11

twoje zycie jest klasy B

wrzud1

oj nawet czy nie wiem czy C

ocenił(a) film na 7
2Doc7

Horror bardzo dobry aczkolwiek już dawno nie było w żadnym filmie tak irytującego głównego bohatera. SPOILER Mniej więcej po 20 minutach wiedziałem ze całość skończy się tragedią właśnie przez jego decyzje ale chyba takie było założenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones