PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810277}

Gdy anioły śpią

Cuando los ángeles duermen
5,0 3 956
ocen
5,0 10 1 3956
Gdy anioły śpią
powrót do forum filmu Gdy anioły śpią

Żona gł. bohatera

ocenił(a) film na 6

Kurczę ta kobieta jest apodyktyczną, żerującą na emocjach męża - żmiją.. Wredne babsko. Facet mógł spokojnie skończyć pracę, przenocować i wypoczęty wrócić następnego dnia do domu... Na takie uzależnienia w związkach warto zwrócić uwagę, by się nie podporządkowywać komuś bez opamiętania..

ocenił(a) film na 4
BuziakL

Ona go kryła wiec polecam takie żony

ocenił(a) film na 10
BuziakL

Dokładnie. Też mnie cały czas denerwowała. I jeszcze te schadzki z sasiadem po nocy

BuziakL

Ja tam się jej nie dziwię. Facet nie potrafi nawet przyjechać na urodziny własnego dziecka, jest niesłowny i nie można na nim polegać. Taka pierdoła życiowa.

lily333

Baby chca bogatych mezow a potem pretensje ze maz dlugo w pracy jest.

lily333

Poza tym co to urodziny, wielkie mi cos.

BuziakL

zgadzam sie, mnie tez wkurzala juz dziecko bardziej wyrozumiale.

ocenił(a) film na 6
BuziakL

koniec koncow zdala test, choc bardziej zrobila to pewnie dla siebie niz dla meza. facet sie nigdy nie postawil to sie przyzwyczaila. urodziny mogl spokojnie dziecku zrobic w weekend drugie i jeszcze zone gdzies zabrac - w koncu znalazl zloty srodek - byl ceniony w robocie i jednoczesnie mial czas dla rodziny. jak sie dzieci rozpieszcza to pozniej wyrastaja takie durne puszczalskie roszczeniowe i niewdzieczne egzemplarze jak ta 4

ocenił(a) film na 3
BuziakL

Przez tà babę wyłączyłam film w połowie i nie chce znać zakończenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones