PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1288}
7,6 13 285
ocen
7,6 10 1 13285
6,9 8
ocen krytyków
Gandhi
powrót do forum filmu Gandhi

Imponujący

ocenił(a) film na 10

Bałam się podejść do tego filmu ze względu na długość (3 godz!), ale w ostatecznym rozrachunku Richard Attenborough i niezapomniana kreacja Bena Kingsley'a przyczyniły się do obecnie postępującej fascynacji mojej osobą Gandhiego. Jestem pod wrażeniem!

ocenił(a) film na 10
Lady_Snape

Mi równiez udzieliła sie fascynacja osoba Gandhiego....płakałam,myslałam...dalej myślę.I żałuję ze nie wiecęj tak wspaniałycj,jak On."Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro. Ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie."

ocenił(a) film na 10
krowadi

Mój podziw dla niego jest równie wielki i mam nadzieję, że więcej osób się o niezwykłej sile Ganhiego przekona, zobaczy jak wyglądał człowiek, którzy autentycznie szerzył dobro wokół siebie, idee pokoju, humanitaryzmu i równości społecznej. Niech długość filmu was nie odstraszy, bo wiele możecie stracić ;)

ocenił(a) film na 10
Lady_Snape

Jeszcze przed obejrzeniem filmu wiedziełem, że jest to wielki człowiek!
Na film czekałem ze zniecierpliwieniem. Obejrzałem go do tej pory dwa razy, a do tego mam go na DVD.

Jeśli ktoś go nie posiada na DVD, to ten film zostanie wyemitowany w niedziele 8 kwietnia o 9.20 na kanale TV4

Polecam ;)

ocenił(a) film na 9
Iranzilla

Film jest naprawdę niesamowity !! Przesłanie, prawdziwa historia Gandhiego, gra aktorów to trzy podstawowe zalety tegoż filmu. Film jest naprawdę rewelacjny, mimo iż trwa aż 2h50min :):) Niezwykła postać była z tego Gandhiego. Znałem go przedtem ale niewiedziałem że był takim niesamowitym a przy tym prostym człowiekiem !! Był bardzo zdesperowany, żeby dać Indiom niepodległość, a po uzyskaniu odczówał ból, że ludzie niszczą to, o co tak walczył. Niezwykły dowód na to, że z wielką siłą idzie również wielka odpowiedzialność !! A Gandhi miał siłe jak mało kto !! Szczególnie tę psychiczną. Film rewelacyjny 9/10

POZDRAWIAM !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones