PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=574398}

Game

7,3 295
ocen
7,3 10 1 295

Game
powrót do forum filmu Game

Film Miodzio !

ocenił(a) film na 9

Juz od samego poczatku zapowiadał sie obiecująco ,ale pozniej było coraz lepiej .
Koncówka rozwaliła mi wątrobe ;P No jednym słowem wypas ! Koleś rozwiązał tą zagadke
jak porucznik Colombo hehe albo jak dr House :D Po mistrzowsku :D Za chu*a bym sie nie
domyslił kto jest mordercą :P Nie nudziłem sie ani troche na tym filmie !
Nie pozostaje nic innego jak gorąco polecić obejrzenie tego filmu !

PS : Najdziwniejsze dla mnie było dlaczego mówili w swoim języku ,a czasami po angielsku
...troche dziwnie to brzmiało ...no ale widocznie tak miało być ...Fajny teledysk na koncu :D

emdma

Mówią czasem w języku angielskim, bo to ich drugi język "urzędowy" (w urzędach itp.) oprócz hindi ;p Więc to nie jest dziwne. Naoglądałam sią wielu filmów z Bollywood i zawsze w jakimś trafiają się zwroty po angielsku, a obecnie jest ich coraz więcej. Po prostu chcą się przebic :D

ocenił(a) film na 8
emdma

Przedmówczyni ma rację.... angielski w Indiach na każdym kroku, świetny kraj do zwiedzania bo wszystko dwujęzyczne. Dzięki temu, że dużo angielskiego, zrozumiałam film (obejrzałam w kinie w New Delhi, to czego nie zrozumiałam dopowiedzieli indyjscy znajomi). Film mi się bardzo podobał, zwarta akcja, zaskakujące rozwiązanie i nawet mój, sceptycznie nastawiony do indyjskiego kina, kolega wyszedł z kina usatysfakcjonowany :).... chętnie obejrzę kiedyś z polskimi napisami....
Polecam.... Abhishek jak zawsze wymiata... poza nim świetna obsada i naprawdę dobrze się to ogląda. 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones