PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557434}

Głosy

The Voices
6,3 28 594
oceny
6,3 10 1 28594
6,2 17
ocen krytyków
Głosy
powrót do forum filmu Głosy

Dystrybutor reklamuje film jako czarną komedię a dostajemy bardzo smutną historię psychicznie chorego mężczyzny. Film jest dobry ale absolutnie nie uśmiejemy się na nim po pachy. Doskonale ukazane cierpienie osoby z zaburzeniami psychicznymi. Może nie jest to Wstręt Polańskiego ale naprawdę ciekawe.

ocenił(a) film na 2
nieodwracalne

Spodziewałam się komedii. Nie wiem, kto podpisuje ten film jako komedię :/ Mnie obrzydzał ten film.

ocenił(a) film na 8
brudna91

To do siebie mają czarne komedie, że są raczej dla bardzo wąskiego grona odbiorców. Czarny humor po prostu trzeba lubić. O ile temat chorób i zaburzeń psychicznych jest mi bardzo dobrze znany i bliski to jednak były momenty w filmie, które były śmieszne (głównie pies i kot oraz ich wspaniały dubbing - ten oryginalny, nie żaden lektor). Film nie dla każdego.

ocenił(a) film na 8
Hustla

Okej okej okej! Czarna komedia jeszcze no ale serio thriller, komedia kryminalna? :O nie chce mi się wierzyć ale tak jest to sklasyfikowane na Filmwebie. To jest czarna komedia, ale jednocześnie porządny dramat.
PS
Świetny <3 moje odkrycie miesiąca!

ocenił(a) film na 8
Miedziobrody_filmweb

Ja bym go bardziej sklasyfikował jako Komediodramat... Film świetny, ale dla mnie był naprawdę przygnębiający...

ocenił(a) film na 9
brudna91

dziewczyno, przecież on nie był nawet taki mocny, jest jeden moment kiedy cała sprawa przstaje być makabrycznie zabawna - kiedy Jerry bierze leki, poza tym jest to rasowa czarna komedia, czego się spodziewałaś? błyszczących patisonów?

ocenił(a) film na 6
brudna91

Komedia na 100%. Oczywiście czarna.

ocenił(a) film na 8
nieodwracalne

Popieram i polecam film "Sobowtór" z 2013 roku. Idealnie ukazuje pewne zaburzenia psychiczne, zdecydowanie lepiej niż Głosy imo. Polecam również Magic Magic z 2013, też świetnie ukazane choroby/zaburzenia psychiczne.

Hustla

Ja bym jeszcze dorzuciła Sucker Punch.

ocenił(a) film na 8
nieodwracalne

Ja się na nim uśmiałam właśnie "po pachy" :P to jest dramat, ale jednocześnie specyficzna czarna komedia i jest w tym humor, dziwny, pokręcony i nie każdy go zrozumie, nie każdego rozbawi, ja taki właśnie lubię najbardziej.

nieodwracalne

hmm trudno w tym filmie określić do końca gatunek ale po glębszym zastanowieniu się myślę,ze w gatunku zamiast komedii kryminalnej powinno pisać: Thriller psychologiczny/Dramat pod żadnym pozorem nie jest to na pewno komedia! film bardzo dobry taki inny niz wsyzstkie miłe zaskoczenie,do końca nie wiedziałem czy golądać bo błędnie podany gatunek mnie zmylił i myślałem,ze to jakaś nudna komedyjka dla gimnazjalistów a okazało się,że to solidny mroczny film dla widzów dorosłych

ocenił(a) film na 8
nieodwracalne

Przez cały czas ten świetny film mnie bawił, choć nie jestem jakimś psycholem i faktycznie miałem kogoś bliskiego, kto przechodził chorobę psychiczną. Jeżeli można nakręcić "Życie jest piękne" traktujące w luzacki sposób masowe mordowanie Żydów, ale jednocześnie pokazane w jakiś elementarny szacunek wobec ofiar, to nikt nie ma nic przeciwko, a tutaj zaraz jakieś dąsy. To tylko czarna komedia, zresztą najlepsza jaką w tym roku oglądałem, nie ma się o co spinać i tworzyć jego wizerunku jako przygnębiający.

ocenił(a) film na 8
Jack_Holborn15

Jest ten zły duch z dzieciństwa, Diabeł, który namawiał do złego i jest ten drugi, który szepcze do ucha zupełnie inne treści. Oczywiście reżyserka może chrześcijańskich niuansów nie rozumieć i nie o to jej chodziło, ale teraz mi się to jakoś przypomniało.

ocenił(a) film na 9
nieodwracalne

Ja tam się uśmiałem, mów za siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones