PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37601}

Głęboka czerwień

Profondo rosso
7,1 6 681
ocen
7,1 10 1 6681
7,1 15
ocen krytyków
Głęboka czerwień
powrót do forum filmu Głęboka czerwień

Goblins

ocenił(a) film na 9

zdziwiłem się niesamowicie że w końcu muzyka tej kapeli może pasować do filmu...tak właśnie się stało... nie irytuje i zwyczajniej na świecie pasuje do filmu i podkreśla klimat i wydźwięk tego sztandarowego dzieła p.Argento.

użytkownik usunięty
JACHEM

grupa Goblin rządzi! polecam świetny soundtrack do Tenebre i Suspirii, i ich twórczość nie związaną z soundtrackami. Super zespół - smaczek dla fanów rocka progresywnego.

ocenił(a) film na 9

znam ich ścieżkę dźwiękową do suspirii i tenebre akurat wliczając profondo rosso otrzymuje akurat 3 filmy p. Argento gdzie nie wkurwia mnie ich muzyka ...dla odważnych polecam zaznajomić się z ich "dźwiękami" do buio omega...istna katorga dla uszu

pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
JACHEM

Dziś przypadkowo odkryłem, że ten zespół ciągle gra i grają na żywo zarówno Profondo Rosso jak i Suspirię :)
https://www.youtube.com/watch?v=6gnp6T1vK68

ocenił(a) film na 5
JACHEM

Dla mnie ta muzyka w filmie była totalnym niewypałem. Nie wiem czy kiedykolwiek odczuwałem taki dysonans podczas seansu. Przede wszystkim za głośno. Nie do takiego filmu. Jak dla mnie do takiego obrazu potrzebna jest muzyka w stylu kołysanki Komedy w "Dziecku Rosemary".

huppert

Mam dokładnie to samo odczucie. "Przede wszystkim za głośno" - ta muzyka za bardzo absorbowała. Jeszcze siłę filmu osłabił chyba dominujący tam postsynchron, choć w napisach, w liście płac widziałem "microfonista: Eugenio jakiś tam" - niby coś na planie nagrywali, ale pewnie nie za wiele.

ocenił(a) film na 6
JACHEM

A mnie akurat muzyka irytowała, stale powtarzał się ten sam motyw i nie pasowała mi do tego co się działo na ekranie. Film taki sobie, jeszcze jeden przereklamowany staroć niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones