PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709701}

Fru!

Gus, petit oiseau, grand voyage
5,4 2 914
ocen
5,4 10 1 2914
Fru
powrót do forum filmu Fru!

Szczerze mówiąc dziwi mnie, że nie znalazłem tutaj praktycznie żadnej pozytywnej recenzji tej produkcji. Myślałem, że "Fru" to będzie dobry film dla dzieci, a tu tak miażdżąca krytyka...
Według mnie takie komentarze są mocno przesadzone. Przyznaję, że fabuła nie jest fascynująca, nie prowadzi do żadnego sensownego morału, a żarty opierają się głównie na ptasich neologizmach, ale jest też trochę dowcipu sytuacyjnego, a przede wszystkim nie ma tu tzw. toaletowego humoru (pierdzenia, bekania itp.), który jest plagą w komediach, zwłaszcza animowanych. Ponadto postacie są dobrze skonstruowane pod względem charakterów, a sama grafika też nie jest taka zła, zwłaszcza jak na europejskie standardy. Muzyka też jest na tyle dobra, że wracam do niej do tej pory.
Podsumowując to nie jest tragiczna produkcja. Mogła być nawet dobra, ale zabrakło jakiejś ciekawej historii, a dubbing wyszedł koszmarnie. Mimo wszystko daję mocne 5/10!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones