PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673261}
6,6 2 415
ocen
6,6 10 1 2415
Frontera
powrót do forum filmu Frontera

Kto był

ocenił(a) film na 7

strzelcem z zielonej terenówki?

ocenił(a) film na 6
voler1

wydaje mi się, że ten strażnik. Co sprawdzał Edowi dokumenty jak wjeżdżał do USA. Ten co brał pieniądze od Meksykańca. Nie jestem jedynie przekonany czy to ta sama terenówka.

ocenił(a) film na 7
szelag_michal

możliwe, ale w momencie brania łapówy od meksa strażnik był w służbowym radiowozie

ocenił(a) film na 7
voler1

Wydaje mi się że to ojciec tego co strzelał. W rozmowie z synem mówi mu, że on po sobie sprząta ślady a poza tym widać na końcu wąsy u niego, których nie miał ten strażnik.

voler1

zza okularów też mi wyglądał na ojca chłopaka, czyli aktualny szeryf

ocenił(a) film na 7
_zupa_

A ja myśle ,że celowo nie pokazali twarzy. Samochod byl bialo-zielony czyli taki jak straznikow granicznych .Po prostu tam wielu funkcjonariuszy zabawialo sie w takie polowania jak ci chlopcy. To mógł być każdy z nich.

ocenił(a) film na 7
voler1

Moim zdaniem to ojciec zbielenia broni takie same jak strzela syn a potem on :)
ale dziwie sie ze ojciec nie zacierał śladów :p

voler1

Sugerując się obsadą, możemy zauważyć, że strzelcem jest ktoś "przypadkowy" (strzelec grany jest przez Erica A. Williams'a).

ocenił(a) film na 5
voler1

To chyba bardziej symbol "obywatela, który bierze sprawy w swoje ręce, kiedy rząd zawodzi". Mniej więcej taki napis widniał na półciężarówce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones