PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=420435}

Fighter

The Fighter
7,6 111 006
ocen
7,6 10 1 111006
7,1 32
oceny krytyków
Fighter
powrót do forum filmu Fighter
maciekb80

w sumie sporo jest filmów o podobnej tematyce..podałabym jeszcze np Zapaśnika. Ale z nich wszystkich jednak Fighter podobał mi się najbardziej ze względu na odpowiednią złożoność, dobry dobór aktorów, nadzieję, którą zostawia i nauczkę którą daje.

ocenił(a) film na 7
maciekb80

Popieram :)

ocenił(a) film na 9
maciekb80

Zgadzam się:)

użytkownik usunięty
maciekb80

"warrior" nie ma startu do "fightera", jest przy nim płaski jak stół, ale to kwestia gustu :)

ocenił(a) film na 6

Fighter przeceniony. Warrior lepszy. Amen.

ocenił(a) film na 9
Epitafium

Chyba jest odwrotnie, "Warrior" to film dobry, ale wszystko psuje "hollywodzkie" zakończenie, po którym zostaje rozczarowanie, bo przez 3/4 czasu film trzyma bardzo wysoki poziom. Od strony aktorskiej "Warrior" do "The Fighter" nawet nie ma co porównywać, co nie oznacza, że jest źle zagrany.

ocenił(a) film na 6
_OskaR

Hollywodzkie zakończenie? Ok. masz racje, psuje cały film, ale czy Fighter nie kończy się happy endem ?

ocenił(a) film na 9
Epitafium

Kończy, ale po 1 ten happy end nie jest tak naciągany i wciśnięty jak w "Warrior". Po 2 "The Fighter" to film na faktach.

ocenił(a) film na 10
maciekb80

Moim zdaniem "The Fighter" O Wiele lepszy ..

Kaem_fw

Było nie było , oba filmy godne uwagi

ocenił(a) film na 8
maciekb80

Jak dla mnie warrior to film dla małolatów, po obejrzeniu chciałem o nim jak najszybciej zapomnieć .Nie umywa się do takiego filmu jak np Człowiek ringu z Russelem Crowe. Ten film był tak emocjonujący , że przed końcem musiałem przerwać i sprawdzić w wikipedii jak się potoczyły losy bohatera , bo nie mogłem wytrzymać napięcia.

ciosina

jakoś ci się nie udało szybko zapomniec skoro jeszcze o nim mówisz

ocenił(a) film na 8
maciekb80

tylko dlatego , ze akurat jestem w temacie filmu "fighter" i to ty i kilku innych przypomnieliście mi o nim.

ocenił(a) film na 7
maciekb80

psssss, fighter dużo lepszy zupełnie inna klasa

jasiunr1

acha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones